New York Mafia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Mafia

Role Playing Game
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast New Yorki!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» XAZEL , Cinia Whitney .
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 7:18 am

» Näod!
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 6:43 am

» Hommikusörk
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 29, 2011 9:15 am

» Trololol
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Püh Juun 26, 2011 12:53 pm

» Where are we coming from?
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Emptyby Tyler Vincent Esm Juun 20, 2011 2:34 pm

» Friends or not?
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Emptyby Carolina Louise Halliwell Esm Juun 20, 2011 9:01 am

» Memories.
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Nelj Juun 16, 2011 3:15 pm

» Chat.
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 15, 2011 6:02 pm

» Nice sunset
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Emptyby Carolina Louise Halliwell Kolm Juun 15, 2011 9:54 am

Mis toimub?
Navigation
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Affiliates
free forum

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 12:05 am

 

 Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 6:05 pm

Tyler parkis oma 67. aasta Mustangi Naomi maja ette. Ta oli enne välja uurinud, et kas tüdruk on ikka kodus. Kutt oli natuke mentidega rääkinud ja tänav maja eest oli kinni pandud, nii et Ty auto oli seal ainuke. See äratas muidugi juba inimeste tähelepanu. Kutil olid jalas tumedad teksad ja seljas valge t-särk ja selle peal must nahktagi. Üsna tüüpiline tema puhul. Kutt oli asfaltile spreivärviga kirjutanud Naomi nime ja nüüd avas ta mõlemad autouksed, pannes muusika valjult mängima. Oojaa, tal olid piisavalt kõvad kõlarid, et muusika kuuendale korrusele kostuks. Mängis see lugu. Nüüd oli küll kõigi tähelepanu garanteeritud. Kutt ise istus oma auto kapotile ja vaatas aknaid, mis kõik ükshaaval avanema hakkasid. Aga see õige oli veel kinni. Raudselt ei julge välja vaadata.

OT: Ty auto
Spoiler:
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 6:12 pm

Naomi oli siiski üsna sügava unega ja hakkas alles vaikselt virguma, kui sai pihta, et see laul ei olegi ta unenäos. Neiu avas oma unised silmad ja vaatas hetke toas ringi, üritades pihta saada, kust muusika tuleb. Viimaks viis ta pilgu rõduuksele ja libistas end voodist välja. Loodetavasti oli õues soe, sest Naomil olid jalas lühikesed püksid ja seljas õlapaeltega top. Neiu avas rõduukse ja astus rõdule, viies pilgu siis alla. Oh. Jumal. No ei ole nii ju. Naomi silmitses hetke enda nime asfaltil ja siis Ty'd, kes seal passis. Ja kust ta selle laulu veel välja võlus? Raudselt mingi siseinfo kaudu sai ta lemmikfilmi teada.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 6:25 pm

"Tule alla nüüd!" hüüdis Ty üles, kui Naomi rõdule ilmus. Mingid ajakirjanikud olid ka platsis juba. Nüüd tuli lihtsalt näidelda natuke. See laul ei kesta kuigi kaua ja pärast seda hakkab mingi imalam laul. Naomi parem tehku kiiresti. Ei, Ty ei teadnud, mis Naomi lemmikfilm oli. Lion King oli üks tema lemmikfilmidest lihtsalt ja sel oli hea soundtrack.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 6:31 pm

Naomi naeris kergelt ja kadus rõdult. Neiu libistas esikus plätud jalga ja suundus uksest välja, viitsimata isegi ust lukku panna. Nagunii passisid turvad seal samas ja nad hakkasidki kohe uurima, kuhu neiu läheb ja blaablaa. Naomi saatis kuu peale nad ja lippas liftideni, sõites alla. "Sa oled hull," sõnas neiu välisuksest välja jõudes esimese asjana, sammudes Tyler'i juurde. Ajakirjanikke vooris ka aina juurde. Vähemalt nii paljugi kasu oli Naomi järel alla tulnud ihukaitsjatest, et nood hoidsid ajakirjanikke vaos.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 6:36 pm

"Ma ütlesin, et ma teen selle ära," muigas Ty. Naeratus pidi koguaeg näos olema nüüd, sest neid pildistati koguaeg. "Lähme välja," palus Ty. "Sõidame ringi või midagi," palus kutt. Kui nad Naomiga käiks, siis nad ju oleks nüüd kallistanud või suudelnud, aga nad ei teinud seda, seega ajakirjanikele oli see suureks pettumuseks. Vaesekesed.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 6:39 pm

"No.. Ma ei arvanud, et sa tõsiselt seda mõtled ju," naeris Naomi, viies pilgu üle auto. Damn.. "Selle autoga sõidaks ringi küll, aga ma äkki lähen vahetan riided enne ära," muigas neiu. Okei, ta lühikesed püksid olid küll tavalised tumesinised, mitte mingite pilvekeste või kaelkirjakutega, aga siiski.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 6:45 pm

"Ma pean sind siis siin seni ootama?" mossitas Ty. Ta haaras Naomi käest, suutmata kiusatusele vastu panna ja kallistas tüdrukut tugevalt. "Nalja peab ka saama," sosistas ta selgituseks tüdrukule kõrva. Kaamerad sähvisid nii, et nendest välkudest võis pimedaks jääda. "Tee käbe siis," palus kutt ja lasi Naomist lahti. Juba tükk aega mängis ta automakist mingi imalam Lion Kingi lugu.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 6:48 pm

"Ma luban, et mul läheb vähem kui pool tundi," muigas Naomi ja viis siis pilgu Ty käele, mis tema omast kinni haaras. Neiu kallistas kutti mudiugi vastu ja puha, aga kortsutas vähemalt esialgu veidi segaduses kulme, ilme alles Tyleri lause peale selginemas. Ahjaa, kaamerad ju. Naomi naeratas kergelt ja sulges hetkeks silmad. Kaamerad sähvisid tõesti julmalt. "Ma olen nii kiiresti tagasi, et sa ei pane tähelegi, et ma üldse ära kadusin," lubas neiu ja lipsas kiirelt majja, üks ihukaitsjatest talle järgi ruttamas.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 7:01 pm

Üks ihukaitsja jäi alla ja põrnitses Tylerit. "Yo, wazzup?" küsis Ty mehelt ja noogutas talle semulikult. Tüüp isegi ei liigutanud end vaid põrnitses Ty'd samasuguse pilguga edasi. "Jaa, ilm on ilus jaa," seletas Tyler siis omaette, nagu oleks ihukaitsja talle midagi ilma kohta rääkinud. Päris lõbus oli nii.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 7:05 pm

Naomi jättis teise ihukaitsja jälle korteriukse taha passima ja lippas kiirelt magamistuppa ja sealt enda garderoobi. Neiu valis endale mingi mugava end nunnu kleidi ja sellega sobivad sandaalid ja vahetas siis kärmelt riided ära. Siis peatus ta hetkeks peegli ees ja sättis juuksed veidi paremasse korda. Meikida ta end küll ei viitsinud ja ega polnud väga vaja ka nagu. Naomi viis pilgu üle toa ja suundus siis taas uksest välja, teatades ihukaitsjale, et too peab sinna jääma, sest ta korteriuks on ometigi lukust lahti. Naomi ise suundus taas liftiga alla.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 7:16 pm

Ty oli vahepeal päris pika vestluse selle ihukaitsjaga maha pidanud. "Veljed on originaalid jaa. Mootorit on natuke putitatud ja muid vidinaid, aga muidu on kõik originaal ikka," seletas Tyler, nagu too ihukaitsja oleks temalt midagi auto kohta küsinud. Iseenesest päris najlakas vestlus.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 7:19 pm

"Mis sa tahad öelda, et ta rääkis ka sinuga?" turtsatas Naomi samal hetkel õue astudes. Kaheldav. Ihukaitsja viis neiule pahase pilgu ja vaatas siis ootavalt välisust. "Võime minna," sõnas neiu naeratades ja musklimägi astus kohe sammukese ettepoole. "Sorri, aga autos pole ruumi su jaoks," sõnas Naomi ihukaitsjale ülima kahjutundega. Muidugi.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 7:25 pm

Ty tegi ihukaitsjale mossis nägu ja istus autosse, oodates ka Naomi ära. Ta keeras muusikat tunduvalt vaiksemaks ja käivitas siis auto. Väljast kostus hüüdeid, et nad suudleks, aga Ty ei teinud sellest välja vaid andis mentidele märku, et nad tee vabastaks ja sõitis sealt siis minema. Kõik vaatemäng läbi. "Aa, muide, see ihukaitsja ei rääkinud minuga, aga see ei takistanud mul temaga rääkimast," seletas kutt ja naeris.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 7:29 pm

Naomi istus samuti autosse ja viis pilgu ihukaitsjale, kes juba ülakorrusel oleva tüübiga ühendust võttis. Või siis neiu isaga. "Maksid mendid kinni?" uuris Naomi muiates, kui neile tee kenasti vabaks tehti ja noogutas siis. "Seda ma arvasingi. Ta ei räägi isegi minuga eriti. Saadab mingeid kurje pilke ainult," naeris neiu.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 7:32 pm

"Muidugi maksin mendid kinni. Pool tänavat maksin kinni," muigas Tyler. Sa ei kujuta ette, kui keeruline see kõik oli tegelikult," muigas Tyler. Jaa, tundus lihtne, ajad auto ette ja paned tümpsu mängima, aga ei, teatud inimesed tahavad raha saada. "Niisiis, oli muljetavaldav?" küsis Tyler tähtsalt, nagu nad hindaks eurolaulu.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 7:35 pm

"Meedial on nüüd pidu igatahes," muigas Naomi ja kergitas siis veidi küsivalt kulme. "Mitmeid unetuid öid valmistasid ette seda kõike, jaah?" tögas neiu. No tema silmis tunduski see lihtne ju. Samas rahaga arveldamisele kulus ehk aega. "Oli. Hullumeelne, aga muljetavaldav. Ja kust sa teadsid, et Lion King mu lemmikfilm on?" küsis Naomi kahtlustaval ilmel. Mingi julma taustauuringu tegi talle?
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 7:53 pm

"Ma ei teadnudki," muigas Tyler. "Ma lihtsalt valisin selle loo," sõnas kutt. "See on hea lugu, ma mõtlesin, et äkki läheb peale," seletas kutt ja viis pilgu Naomile, kui nad foori taga seisid. "See on minu lemmik film ka," muigas ta. Täietsa naljakas kokkusattumus. "Tahad seda vaadata pärast?" pakkus kutt. Miks mitte, tema juures saaks täitsa kino mängida ta kinotoas.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 7:58 pm

"Päris täppi läks siis," sõnas Naomi kerge naeratusega ja viis pilgu hetkeks punasele tulukesele fooril ja seejärel Tyler'ile. "Kellele selline lugu peale ei läheks. See on nii äge lihtsalt," õhkas neiu ja silmitses siis kutti üsna üllatunult. "Sinu lemmikfilm on Lion King? Sa oled mingi karm maffiaboss ju," muigas Naomi. Täitsa armas iseenesest. Lihtsalt.. Ootamatu. "Ma kahtlen, et ükski kino öösel seda filmi laseb," mainis neiu.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 8:04 pm

"Ära seda mu vastastele reeda," muigas Ty ja pilgutas Naomile vandeseltslaslikult silma. Tuli läks roheliseks ja Ty sõitis edasi. Mustangi mootor nurrus mõnusalt. "Me võime minu juures seda vaadata. Meil on kinotuba," mainis Ty. "Ja ära nori, aga mulle on see film lapsepõlvest saati meeldinud. Mul on isegi hunnik Lion Kingi t-särke," lausus kutt veidi naerdes. No jaa, see oli tema kui Tyler 'Babyface' Vincenti kohta veider, aga hetkel ta polnudki Babyface vaid lihtsalt üks kutt, kes elab oma isa pärandusest. Ja Naomi oli hetkel lihtsalt üks tüdruk.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 8:08 pm

"Su saladus on minuga kaitstud," sõnas Naomi pühalikult, lõbus naeratus huulil. Nüüd oli tal täitsa meelest läinud kui sitasti nende suhtlus algas. Nojah, mis läinud, see läinud. "Miks ma ei imesta.." muigas neiu kinotoa mainimise peale. Et ta ka ise selle peale ei tulnud. Ja kindlasti kõik filmid olemas ja puha. "Hah.. Mul on vanematekodus kõik need täistopitud loomad ja ma olen vähemalt viis korda ainult Lion King'i pärast Disney World'is käinud," sõnas Naomi kergelt naerdes. Üks hullem kui teine, ausõna.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 8:15 pm

"Mul mänguasju pole," tegi Ty kurba nägu. "Kunagi oli, aga noh, siis ma kasvasin suureks," muigas kutt. Äkki vanavanemate juures rantšos oli midagi. Võis vabalt olla ju. "Et siis minu juurde," muigas Tyler ja keeras järgmisest teest ära. "Huvitav, mis hommikul lehtedes kirjutatakse," muigas Tyler. Ilmselt ootavad kuninglikku pulma.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 8:18 pm

"Sul on suurte poiste mänguasjad. Hunnik autosid ja raudselt ka hunnik videomänge," sõnas Naomi veendunult. PSid ja Wii'd kõik olemas nagunii. "Küll lapsepõlv oli tore aeg, eksole?" muigas neiu. Isegi tema lapsepõlv, kuigi see oli pea sama segane. Parem ikka. "Tihti viid öösiti suvalisi tüdrukuid enda juurde multikaid vaatama?" küsis Naomi kergelt naerdes. Küsimuse peale kehitas ta vaid õlgu. "Mingi tüüpiline 'uus kuum paar' teema nagunii."
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 8:24 pm

Ty noogutas agaralt. "Ma ei teagi, kas mul on rohkem autosid või videomänge," naeris kutt. Jeps, kinotoas oli tal playstation ning Wii ja loomulikult xbox. Aga ta ei mänginud nendega ammu enam. Sõjamängudest olid saanud reaalsed sõjamängud NY tänavatel, kus päris inimesed surma said. "Esimest korda teen seda tegelikult," muigas kutt. Ta ei viinud üldse eriti koju kedagi sedasi, aga Naomi oli korra käinud juba nagunii.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 8:27 pm

"Annaks loota, et videomänge ikka," sõnas Naomi üsna üllatunult. Nii palju autosid ühel inimesel.. Raske ette kujutada. Või siis oli Tyler'il lihtsalt väääga vähe videomänge. "Milline au. Ma tunnen end nii erilisena kohe," muigas neiu. Päris oligi esimest korda. Tyler oli tahetud mees siiski.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? EmptyPüh Juun 05, 2011 8:36 pm

Aga see ei tähendanud, et Ty teisi tahtis. "Sa pole mu garaaži näinud. Ma kogun autosid," mainis kutt. Nad keerasid peagi Ty väravatest sisse ja sõitsid üles maja juurde, kus Tyler sõitiski kohe garaaži. See nägi välja nagu mingi rikkurite kokkutulek või midagi. Üks auto ilusam, kui teine. Ja need kõik olid Ty omad. No mõni oli Tessi oma ka. Lexuseid seal polnud. Need oleks vaate ära rikkunud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 6Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
New York Mafia :: It's New York City :: Other places-
Hüppa: