New York Mafia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Mafia

Role Playing Game
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast New Yorki!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» XAZEL , Cinia Whitney .
Now we're even Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 7:18 am

» Näod!
Now we're even Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 6:43 am

» Hommikusörk
Now we're even Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 29, 2011 9:15 am

» Trololol
Now we're even Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Püh Juun 26, 2011 12:53 pm

» Where are we coming from?
Now we're even Emptyby Tyler Vincent Esm Juun 20, 2011 2:34 pm

» Friends or not?
Now we're even Emptyby Carolina Louise Halliwell Esm Juun 20, 2011 9:01 am

» Memories.
Now we're even Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Nelj Juun 16, 2011 3:15 pm

» Chat.
Now we're even Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 15, 2011 6:02 pm

» Nice sunset
Now we're even Emptyby Carolina Louise Halliwell Kolm Juun 15, 2011 9:54 am

Mis toimub?
Navigation
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Affiliates
free forum

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 12:05 am

 

 Now we're even

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Now we're even   Now we're even EmptyNelj Juun 02, 2011 8:54 pm

Tyler istus hotelli baaris oma tavapärases lauas. Turvad kummalgi pool teda. Tema tooli kõrval maas oli must kohver. Sellest päevast, mis Ty Naomiga kohtus, oli möödas mitu nädalat. Nüüd oli ta neidisega taas kokkusaamise kokku leppinud ja ootas teda seal baaris. Kuti ees laual oli klaas viskiga, mida ta aeg-ajalt tellis. Taas oli ta kohale jõudnud veidi varem.

OT: Naomi.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyNelj Juun 02, 2011 8:57 pm

Naomi saabus üksinda, ihukaitsjad oli ta jälle maha raputanud. Seekord oli neiu lihtsalt välja hiilinud. Polnud viitsimist joosta väga. Neiu sammus baari ja vaatas otsivalt ringi. Ülikondades lihasmägesid polnud kuigi raske märgata, kuigi Tyler nende vahel jäi väheke märkamatuks küll. Naomi võttis suuna sinna ja istus mehe kõrvale pukile, viies vilksamisi pilgu kohvrile. "Probleeme polnud?"
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyNelj Juun 02, 2011 9:00 pm

Tyler raputas pead. Nagu kunagi oleks, kui tema raha välja käis nõudmas. Või tema mehed. No, vahel ikka oli, aga harva. Kutt tõstis kohvri neidise jalgade juurde. "Ma võtsin enda osa ära juba," mainis ta igaks juhuks. Kohver polnud kuigi suur. Meenutas tavalist dokumentide kohvrit. Lihtne, must, ei äratanud tähelepanu.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 7:57 am

"Ma siis usaldan sind seekord," sõnas Naomi. Ta ei hakanud avalikus kohas lahti küll seda kohvrit tegema. Neiu viipas baarmenile ja küsis endale klaasi vett. Viski tundus küll väheke parema valikuna, aga baarmen oli juba sellise näoga, et ta teadis, kes Naomi on.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 1:27 pm

Seekord? Ja kui kõik on õige, siis järgmine kord ei usalda. Tyler muigas selle peale. Tõiselt, see tšikk oli kelleltki valusalt vastu pükse saanud vist. Järsku ilmusid sinna mingid ajakirjanikud kaameratega. Kurat noh. Aa, no muidugi, keegi oli ilmselt Naomi ära tundnud ja helistanud ajakirjanikele ja mõtle kui nummi kuum paar neist kahest ajakirjanduses nüüd saab. Kohe ilmusid sinna ka Justinile ja Markile abiks kaks ihukaitsjat. "Laseme jalga siit," lausus Ty. Kaks turvameest tõrjusid fotograafe tagasi ja Justin ja Mark aitasid kaks noort hotellist välja Tyleri Lexusesse, mis sealt siis minema sõitis kohe.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 1:34 pm

Naomi jõi rahus enda vett kuni lärmi peale pilgu ajakirjanikele viis. Tore on noh.. Neiu noogutas Tyleri ettepaneku järgi ja suundus tema järel autosse, kohver kindlalt käes. Seda raha ta juba maha ei unustanud. Naomi hingas kergendunult alles siis, kui auto oli kohalt võtnud ja pani kohvri enda ette. "Sorry selle pärast.. Nad on igalpool, kus minagi ja sa oled arvatavasti homsetes ajakirjades," lausus neiu.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 1:42 pm

"Polegi ammu kuskil ajakirjas olnud," muigas Tyler. Ega see talle väga ei meeldinud küll. Tema elas allilma nimel ja nüüd suured ninad said jälle ilkuda ta kallal, et esineb ainult. Lisaks, tekivad küsimused. Ja mida asepresident sellest veel arvab? Isegi kui ta ei tea, et Tyler allilmas kõva tegija on, teab ta seda, et kutt on kasiinoketti omanik ja selliseid sõpru ta vaevalt oma tütrele tahab. "Päris sitt elu sul," mainis kutt. Ty kasutas enda turvasid harva ajakirjanike eest kaitsmiseks. Ühel hetkel ilmus nende ette samasugune must Lexus ja nende taha teine selline.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 1:46 pm

"Veab sul," muigas Naomi. Sellega harjub lõpuks ära tegelikult. Ja eriti hulle pilte temast polnud ka. Kui ka oli, siis need kadusid enne ajakirjandusse jõudmist. Selles suhtes oli ta isa kaitsev küll. "Saan hakkama," sõnas neiu õlgu kehitades. "Inimene harjub kõigega," lisas ta siis. Ta oli terve elu meediakeerises olnud, nii et..
Naomi märkas nende ette ilmunud autot ja viis pilgu siis selja taha. "Sinu mehed?"
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 1:56 pm

Tyler tõstis pilgu a silmitses hetke Lexust nende ees. "Jaah," pomises kutt. "Meil on saba," lisas ta. Tavaliselt nad seda kolme auto mängu tegid, kui neil saba oli. Mõne hetke sõitsid rivis. Siis kõrvuti. Siis vahetasid kohti. Ja lõpuks oli Ty auto kõige viimane ja nad võtsid suuna kuti kodu poole, samal ajal, kui teised kaks ei tea kuhu sõitsid. "Me lähme minu juurde," mainis kutt. See oli alati mingi safety plan. Millegi pärast uskus kutt, et asi ei olnud ainult ajakirjanikes. Heh, äkki Poison saatis mõne oma hitmani jälle talle kraesse ja see kutsus ajakirjanikud, et segadust tekitada. Aga ega Ty turvad mingid eilased olnud.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 2:02 pm

"Saba? Sul on mingid jamad?" uuris Naomi. Neiu küll ei teadnud, et tal endal mingi kana kellegagi kitkuda oleks. "Ahah. Võid mu kusagil tänavanurgal maha panna siis," mainis neiu kulme kortsutades. Tema end mingitesse jamadesse segada ei tahtnud. Eriti kui ühel poolel seisis Tyler ja teisel poolel ilmselgelt keegi mõjuvõimsam, kui arvestada seda, et nad pmst põgenesid.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 2:14 pm

"Ajakirjanikud ilmselt," muigas Tyler. "Ja ma ei saa sind maha panna siin," lisas kutt. "See on turva protsess, auto ei peatu enne, kui me koju jõuame. Isegi kui ma siin röökima hakkaks," selgitas kutt. Ta isa oli selle kunagi välja mõelnud. Kuigi tihti seda vaja ei läinud. Jaa, nad põgenesid ajakirjanike eest ja selleks oli neil sellist protseduuri vaja. Peagi peatus auto suurte raudväravate ees, millest mõlemale poole jooksis suur kivimüür. Juba sealt oli võimatu edasi saada. Auto sõitis edasi, väravatest umbes kilomeetri kaugusel oli alles Tyleri maja. Lexus jäi seisma maja ees ja autouksed avati.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 2:20 pm

"Aahah.. Valetad ka?" küsis Naomi. Kamoon.. Ajakirjanike eest põgenemiseks oli sellist jama vaja? "Kui sa ei taha, et need pildid kuskile jõuaksid, siis seda on täitsa võimalik ennetada," mainis neiu kulme kortsutades. Aga huvitav, mis siis saaks, kui tema röökima pistaks? Nojah.. Arvatavasti ei midagi. Naomi astus autost välja, kohver käeotsas. Naine viis pilgu väravate poole ja ohkas siis. Ja temal olid veel kõrged kontsad.. Tuli pikk jalutuskäik.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 2:27 pm

"Come on, tule sisse. Ma viin su pärast autoga ära," lausus Ty ja noogutas maja poole. Natuke aega läks mööda ja siis ilmisid maja ette veel kaks linnamaasturit, millest ühest ilmus välja Justin. Näe, kes see tuli.
-"Vale alarm, see polnud Poisoni mees," sosistas Justin Tylerile kõrva.
"Kogu see jama mitte millegi pärast?" torises Tyler piisavalt valjult, et Naomi seda kuuleks. Kutt ohkas. "Meil jäi enne nagunii mingi väike jutt pooleli, siin pole vähemalt ajakirjanikke," sõna Ty. "Ja mul neist piltidest ükskõi, aga vaevalt su isal on," lisas Tyler.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 2:33 pm

Naomi vaatas kõhklevalt kord majaukse ja kord värava poole. Ega ta väga kõmpida ei viitsinud, samas tundus see kogu värk kahtlane tema jaoks. Tyler ei korraldaks sellist jama ajakirjanike pärast, mis tähendas, et tegu polnud ajakirjanikega või siis tahtis kutt mingil põhjusel lihtsalt Naomit enda majja saada. Ty porisemine äratas neiu tähelepanu ja ta pani kohvri enda kõrvale maha, ristates rinnal käed. "Ma ei liigu siit kuskile enne kui sa ei ütle, mis toimub," lausus neiu kindlalt.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 2:43 pm

Tyler ohkas. "Ma jamasin ühe tüübiga ja nüüd ta vist tahab kätte maksta mulle mind maha lastes, mida ta korra juba üritas ja feilis, aga see oli valealarm," vuristas kutt kõik kiirelt ette. "Tule nüüd, ma ei lase sind maha ega midagi, ma pole isegi relvastatud," sõnas kutt. Justin ja Mark selle eest olid, aga nad olid oma maasturitega vahepeal ära sõitnud. "Me võime aeda ka minna kui sa sees olla ei taha. Ma oskan normaalne inimene ka olla. Promise," sõnas kutt. Ta ise ka ei teadnud, miks ta nii väga Naomit meelitas. No samas, sõpru peab ju olema. Eriti allilmas.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 2:45 pm

"Kes see tüüp on?" küsis Naomi hetke veel kõheldes ja haaras viimaks siiski kohvri, sammudes Tyleri juurde. "Selles ma kahtlen siiralt, et sa normaalne inimene olla oskad. Isegi mina pole seda kunsti omandanud," muigas neiu.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 2:56 pm

"See kelle ma välja vihastasin?" küsis Tyler. "Poison," vastas kutt siis. Küllap see nimi ütleb tüdrukule paljugi. Ty pani oma käe neidise seljale ja juhatas ta uhkesse majja. Tüüp ise oli ka suurustav, miks ei peaks maja siis olema? No tegelikult oli see maja olemas enne kui Ty üldse asjadest midagi jagama hakkas. Võib-olla see maja kujundaski Tylerile iseloomu, mida ta nii paljudele näitas. Kutt juhatas tüdruku kohe ühte elutuppa. Seal oli suur diivan ja ühes seinas oli suur akvaarium. "Tahad sa midagi?" küsis kutt. "Juua? Süüa?" pakkus Ty.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 3:03 pm

Naomi vaatas üllatunult Tyler'ile otsa ja vangutas siis vaid pead. "Poleks arvanud, et sa nii rumal oled," mainis neiu vaid. No jumal.. Neiu ise oli ülbe ja liialt enesekindel küll, aga isegi tema teadis, keda torkida ja keda mitte. Naomi jättis kohvri kusagile ukse juurde ja suundus siis Tyleri juhtimisel elutuppa. "Viskit on sul?" küsis neiu pakkumise peale. Ta oleks seda baaris ka tellinud, aga no.. Asepresidendi tütar kasiinoketi omanikuga viskit joomas oleks veel parem pilt olnud. Naomi sammus akvaariumi juurde ja silmitses mõnda aega kalakesi.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 3:09 pm

Tyler sammus baari kapi juurde ja kallas kahte klaasi viskit. Ta astus ahvaariumi juurde ja ulatas klaasi neidisele. Teine klaas jäi ta enda kätte. "Ma pidasin ka end targemaks, aga mis sa teed, kui sa armunud oled?" küsis Ty ja muigas mõrult. Ta silmitses samuti kalu, mitte, et ta neid veel vähe näinud oleks eksole.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 3:12 pm

Naomi võttis klaasi enda kätte ja rüüpas sealt kohe ka lonksu, viies siis üllatunud pilgu kutile. Taaskord. "Armunud? Okei, nüüd ma olen segaduses. Mingisse Poisoni vaenlasesse oled armunud? Eluisu otsas?" päris neiu.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 3:29 pm

Tyler muigas ja rüüpas lonksu viskist. "Ühte tema alluvasse. Ühte tema väga olulisse alluvasse," sõnas kutt. "Ja konflikt seisneb selles, et ta vist kardab, et ma tahan seda alluvat talt üle lüüa," selgitas Ty. Ta ka täpselt ei teadnud, mis Poisoni probleem on, aga seda ta reeta ei saanud, et Zakk mehe poeg on. "Ja südant ei saa ju sundida," lisas kutt. Saaks sundida, siis ta muidugi armuks kellesegi, kelle pärast tal jama ei tule.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 3:32 pm

Naomi võttis ka vahepeal lonksu oma viskist ja muigas siis kergelt. Kui nunnu.. Kahju lausa, et see kellegi surmaga lõppeb. "No ma loodan, et sul on testament tehtud," sõnas neiu vaid. Polnud mõtet ju kinnitada, et küll kõik laheneb.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 3:36 pm

Tyler raputas pead. "See asi laheneb ära," kinnitas kutt. Ta lihtsalt ei saanud surra ja kõik. "Ma saan Poisoniga kokku mõne päeva pärast ja räägin temaga siis," lisas Tyler selgituseks. Küll ta mehele selgeks teeb, et asi pole üldsegi kellegi surma väärt.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 3:38 pm

"Hah.. Parem võta oma ihukaitsjad kaasa ja kanna kuulivesti," turtsatas Naomi. "Ja tee siis vähemalt enne seda kohtumist testament ikka ära," soovitas neiu sõbralikult ja sammus diivanini, istudes sellele.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even EmptyLaup Juun 04, 2011 3:42 pm

"Pole kellelegi teha," märkis Tyler. Tess pole huvitatud sellest kõigest. Pealegi läheks kõik nagunii Tessile siis. Tüdruk ilmselt loobuks kogu sellest maffia ja kasiino värgist ja annetaks pool nende vara heategevusse. Samas, mine tea ka.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Now we're even Empty
PostitaminePealkiri: Re: Now we're even   Now we're even Empty

Tagasi üles Go down
 
Now we're even
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
New York Mafia :: It's New York City :: Plaza Hotel-
Hüppa: