New York Mafia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Mafia

Role Playing Game
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast New Yorki!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» XAZEL , Cinia Whitney .
I can't say anything Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 7:18 am

» Näod!
I can't say anything Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 6:43 am

» Hommikusörk
I can't say anything Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 29, 2011 9:15 am

» Trololol
I can't say anything Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Püh Juun 26, 2011 12:53 pm

» Where are we coming from?
I can't say anything Emptyby Tyler Vincent Esm Juun 20, 2011 2:34 pm

» Friends or not?
I can't say anything Emptyby Carolina Louise Halliwell Esm Juun 20, 2011 9:01 am

» Memories.
I can't say anything Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Nelj Juun 16, 2011 3:15 pm

» Chat.
I can't say anything Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 15, 2011 6:02 pm

» Nice sunset
I can't say anything Emptyby Carolina Louise Halliwell Kolm Juun 15, 2011 9:54 am

Mis toimub?
Navigation
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Affiliates
free forum

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 12:05 am

 

 I can't say anything

Go down 
AutorTeade
Carolina Louise Halliwell

Carolina Louise Halliwell


Postituste arv : 51
Join date : 10/06/2011

I can't say anything Empty
PostitaminePealkiri: I can't say anything   I can't say anything EmptyPüh Juun 12, 2011 8:23 am

See on imelik, et ma olen hakanud päevikuid pidama, aga lihtsalt, kõik on nii halvasti. Ma tean, et suurem osa lollustega olen ise hakkama saanud, aga ma tänan Jumalat, et ta on mulle andnud minu vanaema, kes mind hoiab ja minust hoolib, kes mind armastab ja mitte kunagi ei taha lahti saada. Kas see ei tundu mitte loogilisena? See peaaegu 90-aastane, halli peaga vanatädike on ainus, kes mul on. Kuigi ma olen kuulnud, et mu vanemad otsivad mind. Fuck, seda ma ei taha. See oleks mulle kurnav, täielikult kurnav, kui ma neid näeksin. Katus sõidaks raudselt ära ja ma satuksin jälle mõnede pahade asjade otsa, mis mulle üldse ei meeldi. Ime, et ma neist üldse lahti sain.
Aga ma mõtlen, et kas nad armastavad mind. Need niinimetatud ema ja isa? Miks nad hakkavad mind otsima kui ma olen juba ammu täisealine ja oma elu peal, ma loodan, et nad ei sekku minu ellu ja ma tõesti loodan, et ma ei näe neid. Mul pole nende vastu mitte midagi, isegi vihkamist pole, sest nad on võõrad inimesed. Neil peaks tõsiselt häbi olema, aga ma ei tahaks, et nad mind näeksid ja mina neid, sest ma murdun... Ma kindlasti murdun. Homme kirjutan veel, sest ma ei saa praegu seda nutmist lõpetada. Ja seda ka et ah ma ei kirjuta midagi.
C
Tagasi üles Go down
 
I can't say anything
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
New York Mafia :: Who are you? :: Share your secrets-
Hüppa: