New York Mafia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Mafia

Role Playing Game
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast New Yorki!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» XAZEL , Cinia Whitney .
Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 7:18 am

» Näod!
Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 6:43 am

» Hommikusörk
Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 29, 2011 9:15 am

» Trololol
Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Püh Juun 26, 2011 12:53 pm

» Where are we coming from?
Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Emptyby Tyler Vincent Esm Juun 20, 2011 2:34 pm

» Friends or not?
Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Emptyby Carolina Louise Halliwell Esm Juun 20, 2011 9:01 am

» Memories.
Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Nelj Juun 16, 2011 3:15 pm

» Chat.
Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 15, 2011 6:02 pm

» Nice sunset
Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Emptyby Carolina Louise Halliwell Kolm Juun 15, 2011 9:54 am

Mis toimub?
Navigation
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Affiliates
free forum

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 12:05 am

 

 Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorTeade
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 6:33 pm

Travis istus tuimalt ühel pargipingil, käed tumedamapoolse pusa taskutes ja tuhmunud pilk kauguses. Või õigemini parditiigil, kuigi ta seda ei vaadanud. Pink asetses mingi suure ja creepy puu all. Vähemalt Travise meelest oli see puu creepy. Sel oli suur võra ja jämedad oksad ent vähe lehti ja needki olid väikesed. Seega see puu nägi üldse üsna rääm välja. Talle meeldis just selle puu all istuda. Iseloomustas tema sisemust mingil määral. Oli õhtu ka juba ja vaatamata linna tuledele hakkas juba hämarduma.

OT: Zakk
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 6:39 pm

Zakkary oli taaskord kodust välja läinud. Tavaliselt ta väljas eriti ei käinud, kuid praegu ei suutnud ta enda õe läheduses olla ning ta oli äsja hävitanud ühe noore tüdruku elu, mis ta tõeliselt rivist välja löönud oli. Poiss hingas sügavalt värsket õhku, seda seal pargis ikka leidus, ning üritas äsja tehtust üle olla. Kui nii jätkub, tahab Zakkary juba varem sellest kõigest välja.
Noormees oli vastavalt tujule riietatud tumedalt - ta kandis musta värvi teksaseid, sama tooni T-särki ja pusa, mille kapuutsi ta pähe tõmmanud oli. Lõpuks Zakk väsis kõndimisest, ta oli peaaegu terve pargi läbi jalutanud, ning istus ühele pingile. Ta oli liiga omas mullis märkamaks, et seal juba on keegi. Zakkary surus käed pusa taskusse ja suitsupakki tundes, võttis selle välja ning süütas ühe suitsu. Sügava mahvi tõmmanud, vaatas ta nüüd ringi ja pidi täitsa ära ehmatama, kui teist kutti märkas. "Khm... tere."
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 6:49 pm

Travis viis oma pilgu kutile, kes teda kõnetas. Ta vaatas toda hindavalt. Tahaks öelda, et tüüp ei näe päti moodi välja, aga antud hetkel nägi küll. Tumedad riided, kapuuts peas. Varsti tõmbab noa välja ja surub selle Travise kõrile ning nõuab raha ja mobiiltelefoni. "Tere," pomises Travis siiski viisakalt vastuseks. Tal oli liiga suva selleks, et hoolida kui teda keegi röövima peaks. "Kas ma tunnen sind?" küsis ta siiski. Mine tea, pärast oli mõni kursakaaslane ja ta isegi ei teadnud seda.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 6:57 pm

Noh... Zakkary oli ju kuritegelik inimene. Shadow siiski. Kuulnud küsimust, tõmbas Zakk närviliselt veel ühe mahvi ja raputas pead. "Vaevalt küll." Noh, teda kui Shadowit ehk ikka teadis, pidevalt räägitakse temast uudistes, aga teda kui Zakkaryt ta kindlasti ei teadnud. Zakk mäletaks sellist poissi, kindlasti. "Miks sa arvad, et mind tead?" ei suutnud Zakkary siiski uudishimu peatada. Noh, küsida ju võis, miks mitte?
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 7:03 pm

Travis kehitas õlgu ja pööras pilgu jälle tiigile. "Sa hakkasid rääkima," seletas ta napisõnaliselt. Endiselt ei meeldinud talle palju rääkida ja nii uskumatu, et kunagi oli ta lobiseja tüüp olnud. Seltskonna hing lausa. Nüüd polnud tal ei sõpru ega vanemaid. Isegi kunagiste sõpradega enam ei suhelnud. Mingite võõrastega pargipingil, aga küll. Ta ohkas. Kutti pilk oli ikka tühi ja tuhmunud. Ta ise oli ka creepy ilmselt.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 7:13 pm

Zakkary muigas vaevumärgatavalt. "Imelik oleks vaikuses istuda." Tõesti oleks. "Aga ma võin mujale ka minna, kui soovid," lisas Zakk õlgu kehitades. Tal pole selle vastu midagi. Ebameeldivas seltskonnas talle ka olla ei meeldinud, eksole.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 7:17 pm

"Ei, sa ei pea lahkuma," lausus Travis. Tal suva sellest, kui tüüp seal on ja temaga räägib. "Mis su nimi on üldse?" küsis Travis pilku taas kutile viies. Kui nad tõesti räägivadki edasi, siis tahab ta teada, kellega ta räägib eksole. Kahtlane oleks nimetu tüübiga rääkida.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 7:19 pm

Kui armas. Ei peagi ära minema. Yayy. Noh, tõenäoliselt oleks ta lihtsalt istunud teisel pool teed olevale pingile. "Zakk," vastas ta küsimusele. Täisnimega ta kutti piinama ei hakka. Nagu, täitsa täisnimega. "Ja sinu?" Zakkary polnud just see inimene, kellel nimetu inimesega rääkimise vastu midagi oleks, aga mis seal ikka. Võis ju teada kah.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 7:23 pm

"Travis," vastas kutt ning ohkas. Ta langetas pilgu. Vähemalt ei näinud ta nii masendav välja, kui ta end tundis. Ta nägi pigem väsinud ja veider välja. Mitte eriti jutukas tüüp. Nüüd silmitses ta kruusakive. Küll neil võis huvitav elu olla. Huvitav, mis nad räägiks, kui nad oskaks rääkida? Mõnes mõttes võrdles Travis end nüüd kiviga. Mingi mõttetu kivi, kelle võib lihtsalt tiiki virutada.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 7:26 pm

Travis. "Kas oledki vabal ajal nii jutukas või juhtus midagi?" küsis Zakkary hetke pärast. No tõesti, ta õde on isegi enda masendushoogudel vist jutukam. Tegelikult Zakk ei teadnud seda, sest ta vabal ajal ka ei suhelnud tüdrukuga kuigi palju.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 7:31 pm

"Ma olen... selline juba pool aastat olnud," vastas Travis. Ta ei osanud öelda, kas ta vabal ajal ongi selline. Ilmselt siis oli. Mingi vaikiv vari. No jah, Nikkiga ta ka eriti ei rääkinud ja kui nüüd Zakk välja jätta, oligi Nikki ainus inimene, kellega ta üldse rääkis. Keegi teine ei viitsinud tema peale enam aega raisata. Nagunii oli jutt lühike ja mittemidagiütlev.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 7:34 pm

See oli veider. Isegi Zakkary, kes võis nädalaid kodus elada, ilma kordagi väljas käimata, suhtles inimestega rohkem. "Miks nii?" Uudishimu pole patt, nagu öeldakse. Zakkary'd lihtsalt huvitas, mis siis, et ta teab seda poissi nagu... kaks minutit või nii? Ehk ühesõnaga ei teadnudki temast suurt midagi.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 7:43 pm

Travis vaikis üsna pikalt ja põrnitses jälle parditiiki. Siis avas ta, aga oma suu: "mu vanemad surid." Vastus oli taas napp, aga piisav. Travis vedas pilgu tiigilt tagasi Zakkile, kes ikka veel suitsetas. Päris kaua kestis see üks suits tal. Samas polnud Travis näinud, et Zakk seda väga tõmbaks ka.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 7:48 pm

Vaat kui armas. Fucked up perekonnast poisid siin. Zakkary emme pidi veel kakskümmend kolm aastat vanglas kössitama ning isa oli tal tõesti rahumeelne olevus. "Pool aastat tagasi? Pisut pikalt ei leina?" Zakk võis ebaviisakas tunduda, aga ikkagi. Temal poleks sooja ega külma, kui ta ema seal vanglas ära killitaks või isa ära sureks. Ausalt ei oleks.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 8:03 pm

Travis ohkas ja kehitas siis õlgu. "See ei lähe üle lihtsalt," sõnas ta. "Mul pole tuju midagi teha ega kellegagi rääkida. Vahel ma sõidan lihtsalt selleks tundideviisi linnas ringi, et ma ei peaks oma täditütre nägu nägema, kui ma koju jõuan. Ma lihtsalt tunnen end koguaeg nii näruselt ja üleliigsena," seletas Travis. Wow, millal ta viimati nii palju korraga rääkis? Ja ta ei võtnud seda küsimust ebaviisakalt. Ta leidis ise ka, et see võiks, peaks juba üle minema. "See on nagu selline lämbumise tunne," tõi kutt suvalise näite, "ma ahmin õhku, aga kätte ei saa ikka midagi ja lämbun edasi."
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 8:09 pm

Nagu Zakkary, kes viibis nüüd kodust eemal rohkem, kui seal, et mitte enda õde näha. Ja lämbumine - see oli midagi, millega kutt väga hästi kursis oli. "Võib-olla oled sa lihtsalt liiga tuttavas keskkonnas." Täditütar või kes iganes - liiga lähedane isik, keda pidevalt nähtud oli. Ning tõenäoliselt elas Travis varemgi New Yorkis. Ta peaks lihtsalt uued sõbrad otsima. "See läheb kindlasti üle."
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyLaup Mai 28, 2011 8:17 pm

Travis kehitas õlgu: "pigem on kõik nii uus ja see ei jõua kohale." Ta silmitses endiselt Zakki. "Mu täditütar on rase, ta mees on Afganistaanis või mina ei tea kus, missioonil. Ma elan uues kohas ja Nikki on mu seaduslik hooldaja või midagi sellist," seletas Travis. New Yorkis küll jah, aga korter oli ikka uus ja juba see oli nii võõras. Samas uued sõbrad polnud halb idee. Näe kui palju ta juba Zakkiga räägib. "Ma loodan, et läheb," lausus ta viimaks. Ta ei saanud ju igaveseks mingiks emokaks jääda. Travis pööras oma sinised silmad taas parditiigile. Kõva tiik, isegi parte seal polnud.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyPüh Mai 29, 2011 12:54 pm

Miks kõikide pered mingid veidrad on? "Sa ei ole piisavalt vana, et ilma hooldajata elada?" küsis Zakkary kergelt pead kallutades. Tema oli mingi kuueteistkümne aastaselt isa juurest välja kolinud, sest ei suutnud sealset õhkkonda enam taluda. Emilia kannatas rohkem, kuid näed, tuli ka ära. "Kindlasti läheb."
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyPüh Mai 29, 2011 1:02 pm

"Teoreetiliselt olen, aga mu vanemad ajasid pabereid kunagi nii, et kui ma 21 saan, saan alles päranduse ja loa iseseisvalt elada," selgitas kutt. "Ma pean kaks aastat veel ootama," lisas ta, andis nii ühtlasi ka mõista, kui vana ta on. Travis hingas sügavalt sisse ja välja. Õues oli juba päris hämar. Õnneks polnud tuult ega jahe. Ilm oli üllatavalt soe.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyPüh Mai 29, 2011 1:14 pm

Nii et ta on üheksateistkümne aastane. "See on absurdne." Tüüp on ammu täiskasvanu kuid peab mingi naise hoole all elama selle pärast, et tal ei ole luba oma elu alustada? See on haige. "Aga oled sa oma täditütrega sellest rääkinud, et äkki võid üksi elada?" Kes seda ikka kontrolliks?
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyPüh Mai 29, 2011 1:18 pm

Travis kortsutas kulme. "Ei ole," sõnas ta ja silmitses siis Zakki. "Mis sul sellest üldse? Sa isegi ei tunne mind," sõnas kutt. "Pealegi, ma olen üliõpilane ja mul puudub sissetulek. Lihtsam on Nikki juures elada," lausus kutt. Võib-olla kui Scofield seal passiks 24/7 oleks seal elamine ebameeldivam, aga hetkel ta ei kurtnud. Katus oli pea kohal, söök oli laual.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyPüh Mai 29, 2011 1:45 pm

Siis küll. "Ma ei tea, mind huvitab lihtsalt," kehitas Zakkary küsimuse peale õlgu. Kas ei võinud huvitada siis? Tähendab, veider oli küll, et teda huvitas, aga mis seal ikka. Võõras või mitte, tundus, et Travis vajab rääkimist või midagi...
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyPüh Mai 29, 2011 2:56 pm

"Küsid kõigi kohta nii?" uuris Travis ja silmitses Zakki. Ilmselt küll, sest mis peaks Travises nii erilist olema, et ainult temalt uuritakse, miks ta selline on, nagu ta on. Kutt koukis taskust oma telefoni ja vaatas kella. Paar tundi veel ja siis Nikki juba magab ja võib koju minna. Chiisas kui hale ta oli, kui asi puudutas vestluse vältimist. Eriti Nikki puhul. Nüüd tundus talle, et võõrastega rääkida oli palju lihtsam, kui omadega.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyPüh Mai 29, 2011 3:01 pm

Heh. "Ei. Sa lihtsalt tundusid selline..." Zakkary kehitas õlgu. "Tekitas huvi, et miks üks kena noor poiss nii tõsine on." Tõesti, selles vanuses tuleb elu nautida! Mitte, et Zakk ise seda teeks. Ta võis välja näha küll nagu normaalne tüüp, no peaaegu, aga tegelikult oli ta päris jamades omadega.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Travis Sullen
19-aastane
Travis Sullen


Postituste arv : 714
Join date : 26/05/2011

Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks EmptyPüh Mai 29, 2011 3:14 pm

Travis kergitas kulme. Kena? "Ma näen sinust vanem välja," ei saanud ta jätta märkimata. Tõesti. Zakk nägi üsna noor välja, kindlasti noorem, kui Travis, aga välimus oli petlik, seega ta ei pruukinud noorem olla. Travis silmitses Zakki tähelepanelikult ja pööras siis pilgu eemale. Pikalt vahtima jääda polnud ka viisakas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty
PostitaminePealkiri: Re: Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks   Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks Empty

Tagasi üles Go down
 
Veidrused inimestes teevad inimesed veidraks
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 9Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
New York Mafia :: It's New York City :: Central Park-
Hüppa: