New York Mafia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Mafia

Role Playing Game
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast New Yorki!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» XAZEL , Cinia Whitney .
Drink! Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 7:18 am

» Näod!
Drink! Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 6:43 am

» Hommikusörk
Drink! Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 29, 2011 9:15 am

» Trololol
Drink! Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Püh Juun 26, 2011 12:53 pm

» Where are we coming from?
Drink! Emptyby Tyler Vincent Esm Juun 20, 2011 2:34 pm

» Friends or not?
Drink! Emptyby Carolina Louise Halliwell Esm Juun 20, 2011 9:01 am

» Memories.
Drink! Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Nelj Juun 16, 2011 3:15 pm

» Chat.
Drink! Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 15, 2011 6:02 pm

» Nice sunset
Drink! Emptyby Carolina Louise Halliwell Kolm Juun 15, 2011 9:54 am

Mis toimub?
Navigation
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Affiliates
free forum

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 12:05 am

 

 Drink!

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 5:18 pm

Siinsest vahejuhtumist Zakkary ja Tyleri vahel oli möödunud terve nädal, ning Zakki isa oli ikka maruvihane, kui poiss lõpuks kõne vastu võttis. Et mismõttes ta Tyler Vincentiga läks kusagile ja nii edasi. Mõttetu vinguja. Nüüd oli Zakkary taas hotellis, enda niiöelda turvaga. Noh, Danieliga ta sai vähemalt läbi. Väga hästi. Nimelt praegu olid nad baaris, kusagil laua taga istusid ja nende ees olid kaks poolikut klaasi õlut. Zakkary istus Danieli süles, mis piisavalt näitas, kui hästi nad siis omavahel läbi said. Daniel ei olnud nii tüütu ka, kui Marcus. Zakk võttis enda õllest järgmise lonksu, ning libistas siis käe ümber Dani kaela, ja vaatas talle otsa, et enda tähelepanu mehe jutule suunata. Tegelikult mõtles ta hoopis teisest mehest, aga selle mainimine oleks ebaviisakas.

OT: Tyler.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 5:43 pm

Tyler astus oma turvadega paari. Njaa, temal oli neid sabas alati vähemalt kaks. Tal oli kokku lepitud kohtumine ühe mafioosoga, kes vist juba ootas teda hotelli baaris. Ty astus sinna ja esimese asjana märkas leti ääres Zakki, kellegi teise süles. Okei. üheöösuhe üheöösuhteks, aga praegu tahtis Ty sinna tormata ja selle teise tüübi segi peksta. Ta koperdas sedasi Zakki vahtima jäädes koguni mingile toolile otsa. Ty seisatas ja tema vaate varjas üks ta turvadest, kes tundis muret, kas kutt ikka terveks jäi. Nüüd silmas Ty toda 'ärimeest' kellega ta kohtuma pidi ja istus tema lauda. Nad istusid seal pool tundi ja too mees seletas Ty'le, miks ta laenu tahab ja palju jne. Ty aga jälgis baaris istuvaid kutte, kuulamata üldse teise mehe juttu.
"Ma tahan teda," lausus Tyler äkki. Justini, ühe ta turvamehe, pilk langes samuti Zakkile nüüd. "Ta on nagu mingi uus Ferrari, mida mul veel pole," selgitas Ty.
-"Kui ta on Poisoni mees, siis sa ei saa teda niisama lihtsalt endale," arvas mees. Justin oli peaaegu, et Ty nõuandja. Tyler usaldas teda turvadest kõige enam. Nad olid peaaegu nagu vennad.
"Kõik on ostetavad," lausus Ty kindlalt ja pööras siis oma pilgu tagasi mehele, kellega ta seal üldse mingit äri ajas. Ty allkirjastas kiirelt paberid ja mees lahkus. Tyler võttis lonksu oma viskist. "Too ta siia," käskis kutt.
-Justin ohkas ja sammus Zakki ning Danieli juurde. Viimasele vaid korraks hindava pilgu heitnud, pöördus ta Zakki poole. "Tyler Vincent palub teid enda lauda," lausus Justin rahulikul toonil.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 5:49 pm

Zakkary tõmbas endale õlut kurku, kui nägi Tylerit baari astumas. Mis tal kurat viga oli, et üheöösuhte pärast nii sassis omadega oli? Daniel õnneks ei märganud Zakkary hetkest segadust, vaid tundis muret, et kas ta ikka hingata saab, ning varsti jätkasid nad tavapärast vestlust, Danieli käsi Zakkary põlvel puhkamas, kuid Zakk ei pannud tema juttu enam tähele. Ta üritas mitte Tylerit vaadata, kuid ikka ja jälle avastas ta end poissi vaatamas. Siis aga sundis ta end Danieli vaatama, kui üks turvadest tõusis ja nende juurde tuli. Zakkary vaatas küsivalt mehele otsa ning vaatas siis nüüdseks varjamatult Tyleri poole, kui kuulis, mida tüüp tahab. "Ja mis siis?" sundis ta end lõpuks ütlema, sundis end Danieli süles istuma ning mitte Tyleri juurde sööstma. Kurat, mis toimub?
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 6:01 pm

-"Ta oleks väga meelitatud, kui te temaga ühineksite," lausus Justin. "Teie sõber võib kaasa tulla," sõnas mees, tehes väikest omaloomingut. Ty ei tahtnud Danielit näha oma lauas ka Zakki käperdamas. Tyleri pilk oli neil kolmel. Kahju, et ta nii kaugel oli ja mitte midagi ei kuulnud. Justin ei saanud Zakki sundida ka, ta polnud sellist tüüpi mees väga. Samas, Mark juba saaks.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 6:05 pm

Zakkary vaatas taas Tyleri poole ja siis tolle turva poole. Siis langes tema pilk Danielile. "Kas sa ootad siin, kallis?" küsis ta naeratades, kui sõrmed kuti põsele libistas. Daniel ei tahtnud teda küll üksinda ära lasta, kuid noogutas siis. Zakkary naeratas taas ning suudles meest pikalt. Siis naeratas ta jälle ja ajas ennast püsti. Ta läks turvat ootamata Tyleri laua juurde ja istus vabale toolile. "Ma kuulan?" ütles ta nüüd. Ta pilk oli nii emotsioonitu, kui vähegi ta seda sundida suutis, kuid tegelikult ta sõna otseses mõttes sõi teda enda silmadega. Nii armas! Võimatult nunnu poiss!
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 6:14 pm

Tyler surus oma hambad nii tugevalt kokku, et ta lõualuu hakkas valutama, kui Zakk seda tüüpi suudles. Viimaks tuli tüüp tema lauda. Justin järgnes Zakkile. "Palju Poison sulle maksab?" küsis Ty, kui ta oli oma lõualuud lahti kangutanud. Nii kangesti tahaks selle teise tüübi lihtsalt läbi taguda. "Ühesõnaga, mida iganes ta sulle ka ei maksa. Ma maksan rohkem. Tule minu poolele üle," lausus Tyler konkreetselt.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 6:17 pm

Zakkary ei osanud alguses midagi öelda. Nagu mida? Poiss kortsutas kulmu ja muigas siis pisut. "See on võimatu. Soovid veel midagi?" Zakkary teadis enda isa. Poison tapaks ta hetkega. Tähendab, saadaks talle oma mehed peale. Sest Zakk teadis liiga palju. Ning ükskõik, kui võimukas Tyler ka oli, oli ta noor ning mitte nii heal tasemel kui Poison. Ja Zakkary ei kavatsenud mõne Danielisuguse käe läbi surra. Miks ei võiks inimesed ilma nende poolteta läbi saada? Zakkary nii tahtis praegu Tylerit suudelda või... või...
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 6:27 pm

Tyler kortsutas kulme. Mis tähendab võimatu? Ei saanud olla võimatu. "Sa ei saa mulle ei öelda," lausus Ty. Keegi ei öelnud talle ei. Come on. Ta oli fukken Tyler Vincent, ta sai kõik mis tahtis.
-"Ty, sa ei saa inimesi osta," pomises Justin.
"Ole vait ja ära ütle mulle, mida ma saan ja mida ma ei saa," käratas Tyler. Ta pilk rändas Danielile. "Kes see tüüp on?" küsis ta Zakkilt. See lihtsalt ei andnud talle rahu. Miks Zakk temaga magas? Klubis oli ta ühe tüübiga, nüüd mingi teisega. Mingi geieskort?
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 6:32 pm

"No ürita siis leppida sellega, et ma ütlen sulle ei," ütles Zakkary jahedalt. Too Justin tundus normaalne olevat. Kuulnud küsimust, rändas tema pilk Danielile. "Ma ei liigu alati ilma kaitseta ringi, et sa teaksid," ütles ta vaikselt, pilk pisut kurb, kui ta taas Tyleri poole vaatas. Poiss muigas nukralt ning tõusis siis. "Kui sul selle vastu midagi ei ole, siis ma nüüd naasen tema juurde," sõnas ta endiselt vaiksel ja pisut kurval toonil, naeratas põgusalt ning läks tagasi Danieli juurde, kuid ei istunud enam tema sülle, vaid teisele toolile. Dan tundis kohe huvi, mida Tyler tahtis, kuid Zakk raputas vaid pead ja tühjendas kiirelt enda õlleklaasi. Tundus, et Daniel saab aru, et Z on kurb, ning ta käsi libises jälle kuti põlvele, kuid see vaid vihastas Zakkary'd. "Ära näpi." Seda ütles ta päris vihaselt, saades pahaseid pilke ka mingilt kaugemal istuvalt vanapaarilt.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 6:39 pm

Tyler tõusis ja tahtis Zakkile järgi tormata, aga Justin hoidis teda kinni.
-"Ära tiku võõrastele aladele, Ty. Su isa elas nii kaua, sest ta hoidis kõigiga häid suhteid. Ka Poisoniga, sa ei taha selle tüübiga tegemist teha," seletas Justin.
"Tahan. Ma tahan teda," pomises Tyler püüdes lahti rabeleda. "Ma pole midagi oma elus nii väga tahtnud, Justin," lausus Ty ja viis pilgu mehele. "Mitte midagi. Ma olen ettevaatlik. Ausalt," lubas kutt. Justin oli kunagi tema isale vande andnud, et hoiab Ty'l silma peal ja kaitseb teda. Mees võttis oma lubadust väga tõsiselt, kuid oli siiski hetkel sunnitud Ty lahti laskma. Tyler sammus Zakki juurde ja pööras kuti ümber, suudeldes teda kirglikult. "Tule minuga, palun," anus kutt veidi eemale tõmmates. "Ma ei osta sind ära. Tule selle pärast, et sa tahad, mitte raha," palus Ty, eirates Danieli.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 6:44 pm

Zakkary ei jõudnud reageerida, kui Tyler teda suudles, ning vaatas teda siira jahmatusega. Daniel aga oli püsti tõusnud ja tundus päris vihane olevat. "Rahune maha," ütles Zakkary Danielile. Tal ei olnud Daniga suhet ega midagi. Siis vaatas ta Tyleri poole. Ta hammustas enda alahuulde, ning tundus päris nõutu olevat. "Tyler, ma ei saa. Ma... ma tahan, aga..." Zakkary ohkas ning langetas pea nii, et keegi enam tema nägu ei näinud. Hea, et tal selline soeng oli. Kurat, ta tahtis. Ta tahtis Tylerit täiesti endale, ta ei tahtnud mitte kedagi teist kuti läheduses näha, aga see oli kõik keelatud!
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 6:57 pm

"Mis mõttes sa ei saa? See vend hoiab kinni sind?" kõsis Ty Danielile noogutades. Too kutt pani oma käe Ty õlale, et teda Zakkist eemale tõmmata vist. Tyler raputas selle maha. Hetkega oli Justin ja Mark seal. Kurat, asi kiskus tuliseks. "Palun," anus Tyler. "Türa, ma ei palu mitte kunagi kedagi, ma lihtsalt võtan, aga ma pole nädal aega mitte midagi muud teinud, kui sinust mõelnud," pomises Ty.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 7:05 pm

Daniel hoiab teda kinni? Kindlasti mitte. Zakkary jälgis, kuidas Tyleri turvad tulid, ning naeratas põgusalt. "Siis on meis midagi ühtemoodi ka," ütles ta vaikselt. Ta nagu... ei saanud korralikult mitte millelegi keskenduda. Zakkary vaatas hetke Danieli, kes tõesti tundus pissed off olevat, tõusis siis püsti, võttis Tyleri käest ja tiris ta baarist välja. Väljas surus ta pilkudest hoolimata kuti vastu seina ning astus talle üpriski lähedale. "Saad aru. See, mida mina tahan, ei loe siin praegu üldse. Teda ei huvita, mida mina tahan. Ning sina oled minuga suhtlemise pärast faking surmaohus siin. Nii et mida mina tahan, mida sina tahad, ei oma siin praegu üldse tähtsust. Loeb see, mida ... khm, tema tahab." Zakkary pilk liikus hetkeks eemale ning siis tagasi Tylerile. Seal oli praegu piisavalt tema isale alluvaid, kes oleksid Tyleri kõhklemata ära tapnud. Kuid noh, praegu oli Ty kilbiks Zakkary ise.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyEsm Mai 30, 2011 7:14 pm

Tyler kortsutas kulme ja kuulas Zakki juttu. "Kelle tahtmine? Poisoni? Miks ta sind nii kiivalt kaitseb?" ei mõistnud Tyler. Kui just... "Sa oled ta poeg," pomises Ty. No kaks võimalust oli ainult. Zakk kas on väga oluline Poisonile, sest ta oskab midagi väga hästi või selle pärast, et ta on perekond. Ja Ty ei tahtnud küll Zakki solvata, aga kutt ei näinud erilise maffia moodi välja. Vaevalt ta midagi nii palju teadis või väga hästi oskas, mis Poisonile nii kasulik oli. Pigem oli Zakk mehe poeg. Aga tüübil ju polnud lapsi. Või siis ikka oli? "See pole aus," pomises Tyler. Ausõna, ta hakkab jonnima nüüd. Miks? Miks Zakk pidi Poisoni poeg olema? Kõlas veider klõpsatus. Iga mafiooso teadis, mida see tähendab. Keegi oli oma selva ära laadinud ja sihtis sellega nüüd neid. Ty'le oli ta võõras, seega, keegi Poisoni meestest. Sinna ilmus ka Justin ja Mark, kes kohe poiste ette seisid. Markil oli huul lõhki. Mis tüüp oli juba kakelnud?

OT: Bring him in. Very Happy
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyTeis Mai 31, 2011 12:23 pm

Zakkary ei öelnud poja asja peale midagi. Või noh, ütles küll. "Ma olen talle lihtsalt väga kasulik enda tööga," ütles ta vaikselt. Jah, kasulikum kui need, kes võivad tapmisega väga lihtsalt vahele jääda. Ja salakuulajad valitsuses? Zakkary suutis ühe päevaga kordades rohkem infot koguda, kui salakuulaja ühe kuuga. Zakk vaatas tuttavat klõpsatust kuuldes selja taha ning grimassitas hetke pärast. Nimelt märkas ta Tyleri turvade vahelt tulemas vägagi tuttavat kuju. Poisonit ennast. Teda oli lihtne märgata vaid tänu sellele, et lihtrahvas oli halba aimates eemale tõmbunud. Zakkary ohkas pisut ning vaatas Tyleri poole. "Noh, said, mida tahtsid," ütles ta vaikselt, astus siis eemale nii, et sai mõlemat, Tylerit ja enda isa vaadata, kuid polnud enam nende vahel. Siiski oli ta Tylerile lähemal kui isale.

Poison vaatas uurivalt enda poega ja siis häguselt tuttavat Tyler Vincenti. "Kas Tyler Vincentile ei kehtigi enam reeglid?" küsis mees lõpuks, hääl tavapäraselt vaikne ja tõsine. Ta ei olnud Zakkaryga üldse sarnane, neil olid vaid ühesugused silmad, kuid noh, ka neid ei saanud hetkel samadeks pidada, sest pilk Poisoni silmis oli külm ja Zakkaryl pigem murelik.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyTeis Mai 31, 2011 12:41 pm

Tyler hingas sügavalt sisse ja heitis Poisonile pika pilgu. "Ütle oma meestele, et nad relvad alla laseks, me kumbki ei taha stseeni või mis," lausus kutt. No tegelikult sihtis teda ainult üks mees, aga siiski. Ty tõukas end seinast eemale ja seisis Justini ja Marki vahele, mehed seisid endiselt tema ja relvaga tüübi vahel. Tyler heitis pilgu Zakkile ja siis taas Poisonile. "Mis reeglid täpselt? Ma pole sinu aladel, minu meelest on kõik igati õige hetkel," sõnas Ty täiesti rahulikult. Külma närvi oli ta oma isalt pärinud. Erinevalt Zakkist ja Poisonist, olid Tony ja Ty väga sarnased olnud. Aga Tony oli kordades ettevaatlikum ja teiste mafioosode seas juba selle pärast rohkem au sees, et ta vana oli ja teadis, mida teeb. Ty oli aga noor ja selleks, et teiste respekt saada, pidi ta veel kõvasti töötama. Tema kasuks mängis vaid see, et ta Tony Vincenti poeg oli ja hetkel võis see ainus põhjus olla, miks siin veel tulevahetust polnud.
Justini käsi oli pintsaku hõlma all, relval, kuid ta polnud seda veel haaranud. Mark nägi tunduvalt närvilisem välja. Oleks see nende teha, lohistaks nad Ty ilmselt kohe kuulikindlasse Lexusesse ja laseks sealt kiiremas korras jalga. Õhk oli hetkel liiga tuline.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyTeis Mai 31, 2011 12:54 pm

Zakkary raputas pead ning vaatas isa poole. "Sa ei saa teda ära osta. Jäta Zakk rahule," ütles Poison. Ta oli samuti rahulik, ta polnud vist kunagi närvis olnud. Ning selle pärast polnud ka politsei suutnud teda vahele võtta. Poison oli lihtsalt nii detailne. Zakkary ei oodanud, et Tyler vastaks, vaid astus nüüd poisi ja enda isa vahele. "Kõik on korras. Sina lõpeta ära. Minge minema. Teie kõik." Noh, midagi Zakk siiski oli enda isalt pärinud. Selle mõjuvõimu, mida ta kasutas küll harva, aga praegusel hetkel tundus isegi, et Poison kavatsebki teda kuulata. "Sina ära mässi end asjadesse, mis on ohtlikud." Zakkary ristas käed ja vaatas külmalt isale otsa. "Erinevalt sinust ma tean, mida ma teen. Sa ei hakka mind sellise asja pärast kõrvaldama. Väärtuslik, nagu ma olen." Zakkary ei vaadanud ringi, et näha, mida teised teevad, vaid tema pilk oli ainti isa silmades.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyTeis Mai 31, 2011 1:06 pm

Justin kummardus Ty kõrva juurde: "lähme ära." Mehe hääl oli vaikne ja rahulik, aga Ty tundis selles ära närvilisuse. Siiski, raputas kutt pead. Ta ei kavatsenud veel lahkuda. Enne tuli asjasse selgust saada.
"Ma ei kavatsegi teda ära osta," lausus Tyler. Kurat, see vestlus ei viinud mitte kuskile sedasi. "Miks sa teda nii kiivalt kinni hoiad?" küsis Ty. "Kas tal pole õigust teha, mida tahab?" njaa, aga kui Zakk ikkagi oli Poisoni poeg, siis Vincentiga käimine ei kuulunud kindlasti nende tegevuste alla, mida kutt teha tohiks.
Too relvaga tüüp sihtis endiselt Ty'd ja see tegi Justini ainult närvilisemaks. Üks vale liigutus ja kõik sihivad üksteist relvadega.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyTeis Mai 31, 2011 1:12 pm

Zakkary vaatas enda isa nii kaua, kuni mees ise pilgu ära pööras. Zakkary oli tulemusega rahul, kuid kui ümber pöördus, nägi ta, et too tüüp sihtis ikkaveel Tylerit. Ärritudes astus Zakkary mehe juurde ja väänas lihtsa liigutusega selle tal käest ja suunas otsa hoopis mehe enda poole. "Ma ausalt lasen selle sita maha, kui te ei lahku," ütles ta pilku nüüdseks tardunud mehe silmades hoides. Kindlasti oli tal veel mõni relv kaasas, aga ta ei julgenud seda võtta. Zakk polnud küll kunagi kedagi tapnud, kuid kui raske saab olla nupulevajutus? Mitte eriti. Tähendab, ta oli ju lasketiirus piisavalt olnud. Lihtsalt märklauaga, eksole.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyTeis Mai 31, 2011 1:24 pm

"Poison, kas see tsirkus on vajalik?" küsis Tyler väsinult. Kutt silmitses Zakki. Tahaks midagi öelda, aga mida? Et kutt relva maha paneks ja lõpetaks selle. Mis ütleja tema oli.
Mark seisis kindlalt Tyleri ette ja hakkas teda oma kehaga varjates eemalduma. "Kurat, ma ütlesin, et me ei lähe veel kuskile," pomises Tyler, aga Justinil ja Markil olid teised plaanid. Nende esimene prioriteet oli Tyler ohutusse kohta toimetada. Ty silmitses üle õra Poisonit ja siis Zakki. Kas Zakk ajas teda ka minema?
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyTeis Mai 31, 2011 1:30 pm

Poison vaatas Zakkaryt ja siis meest, kellele nüüd relv osutatud oli. "Lähme," otsustas ta lõpuks. Ta ei tahtnud jääda ilma nii Zakkaryst kui ka enda heast alluvast. Zakkary langetas relva ja astus eemale. Ta surus relva nüüd Poisoni kätte, kes veel seal seisis, ning vaatas talle küsivalt otsa. "Minge siis." Zakkary jälgis mehi, kes nüüd vaikides ukse poole suundusid. Enne väljumist pöördus Poison ümber. "Tyler Vincent, ma ei jäta seda nii." Praegu ta allus vaid selleks, et mitte enda kasulikku töötajat, poega, kaotada. Siis olid mehed läinud. "Ma tahan sinuga rääkida," ütles Zakkary siis hetke pärast Tylerile, kui vastust ootamata lähedal olevasse lifti astus ning ust lahti hoidis, et Tyler tuleks. Ta ei kavatsenud küll kusagile korrusele sõita, butwell. "Ja ma ei kavatse sind ära tappa, seega ei ole sul neid turvasid vaja." Zakkaryl polnud relvagi kaasas.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyTeis Mai 31, 2011 1:35 pm

Tyler tõukas Mark eemale ja astus lifti poole. Justin haaras kuti käsivarrest ja tõmbas teda tagasi. "Tal pole relva. Ma saan hakkama, ma pole viiene enam, Justin," lausus Ty ja raputas oma käe mehe haardest lahti, astudes lifti. Justin ja Mark jäid neid nõutult vaatama. Ty pööras oma pilgu Zakkile. See kõik läks väga napilt praegu ja ilmselgelt pole Ty'l enam sooje suhteid Poisoniga.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyTeis Mai 31, 2011 1:44 pm

Zakkary ootas vaikides, kuni lifti uksed sulgusid, ja see ülespoole sõitma hakkas. Teise ja kolmanda korruse vahel vajutas Zakk stop nuppu ja pöördus hämaramas liftis Tyleri poole. Nimelt läksid tuled kustu, välja arvatud avariituled, kui stopi vajutada. "Kas sa saad nüüd aru, kui sügaval pasas sa oled?" küsis ta käsi ristates ning poissi uurivalt silmitsedes. Poison võis rahulik ja nii edasi välja näha, aga nagu ta juba ütles, siis ta ei jäta seda. Tyler on tõenäoliselt veel rohkem surmaohus, kui Poison ise.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyTeis Mai 31, 2011 2:10 pm

"Kes sa talle oled?" küsis Tyler. Ta astus Zakki poole. Ty silmitses kutti tähelepanelikult. Oht ei jõudnud talle veel kohale, aga ta aimas, et asi on väga halb. Poison ilmselgelt ei jäta seda asja nii. Tyler pani oma käed Zakkile puusadele ja vaatas talle silma.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! EmptyTeis Mai 31, 2011 2:30 pm

Paistab, et Tylerile ei jõua see oht kohale. Zakkary ohkas vaikselt. "Ma olen talle lihtsalt väga kasulik ning ta ei saa endale lubada minu kaotust. Mis tähendab omakorda minule, et minul pole pikka elu loota, kui ma tema hülgan. Mis tähendab, et sa ei saa mind ära osta." Zakkary ei liigutanud, kui Ty talle lähemale tuli, vaid vaatas teda nüüd vaikides.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Sponsored content





Drink! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Drink!   Drink! Empty

Tagasi üles Go down
 
Drink!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
New York Mafia :: It's New York City :: Plaza Hotel-
Hüppa: