New York Mafia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Mafia

Role Playing Game
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast New Yorki!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» XAZEL , Cinia Whitney .
Texas hold'em Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 7:18 am

» Näod!
Texas hold'em Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 6:43 am

» Hommikusörk
Texas hold'em Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 29, 2011 9:15 am

» Trololol
Texas hold'em Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Püh Juun 26, 2011 12:53 pm

» Where are we coming from?
Texas hold'em Emptyby Tyler Vincent Esm Juun 20, 2011 2:34 pm

» Friends or not?
Texas hold'em Emptyby Carolina Louise Halliwell Esm Juun 20, 2011 9:01 am

» Memories.
Texas hold'em Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Nelj Juun 16, 2011 3:15 pm

» Chat.
Texas hold'em Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 15, 2011 6:02 pm

» Nice sunset
Texas hold'em Emptyby Carolina Louise Halliwell Kolm Juun 15, 2011 9:54 am

Mis toimub?
Navigation
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Affiliates
free forum

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 12:05 am

 

 Texas hold'em

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 8:00 pm

Naomi oli vale-IDga kasiinosse sisse saanud ja istus nüüd ühe laua taga, mängides pundi meestega pokkerit. Ta oli täitsa teadlik, et see kasiino Vincent'itele kuulus ja seepärast ta seal mängida otsustaski. Neiul oli seljas suur pusa, mille kapuuts talle pähe oli tõmmatud ja kuna ta teadis, et kaameraid laudu jälgivad, pidi see varem või hiljem kellegi tähelepanu äratama. Ja et tähelepanu garanteeritud oleks, libistas neiu salamisi ühe kaardi endale varrukasse.

OT: Tyler
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 8:05 pm

OT: Muide. Alafoorumi Vincent's fieldsi all on minu kasiinod ka. Wink

Loomulikult neidist märgati ja peagi olid turvamehed kohal, kes ta kuskile taharuumi vedasid, et teda seal usutlema hakata. Tyleril oli terve kasiinokett, ta ei passinud ise nendes kohal koguaeg, seega hetkel teda polnud ja turvamehed esitasid ise küsimusi, et miks naine pettis, kaua ta juba petnud on ja kas ta ikka teab, et see lubatud pole?
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 8:08 pm

OT: ma märkasin seda, aga siis mulle meenus, et kuskil oli kirjas, et sinna ei tohi teised minna, kelle alad need pole vms. Very Happy ma ei tea, ei viitsinud kontrollida. Very Happy

Naomi vaid muigas, kui ta minema veeti ja istus rahulikult laua taga, vastamata ühelegi küsimusele. "Ma soovin Tyler Vincent'iga rääkida," sõnas neiu viimaks. Arvatavasti talle seda võimalust ei antud, aga Naomi ei kavatsenud jonni jätta.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 8:13 pm

Üks turvadest lahkus ruumist ja tegi ilmselgelt ühe telefonikõne, teine jäi sinna ja küsis küsimusi edasi. Vastuseid oli ju endiselt vaja. Kulus mitu tundi, kui Vincent viimaks ruumi sisse vajus, koos Justini ja Markiga. "Milles see probleem on?" küsis kutt tüdinult. Mingi pisisuli pärast ronis kohale sinna. Kogu päevaplaan sassis nüüd.

OT: Aga sinna oleks sa pmst ikka võinud teema teha. Very Happy
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 8:19 pm

OT: Parem karta kui kahetseda. Very Happy

Ja ega Naomi ei vastanud endiselt midagi. Ütles vaid, et see pole nende asi. Kuni Tyler lõpuks kohale saabus. "Mul on su abi vaja," sõnas neiu pilku hetkeks kuti turvadele viies. Huvitav, kas need üldse teadsid ka kuti ärist? Noh.. Nüüd siis said teada. "Üks võlg," lisas Naomi, pilk Tyler'il.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 8:23 pm

Tyler kortsutas kulme. "Kaduge välja," käskis ta kasiino turvasid. Justin ja Mark jäid sinna. Tyler tõmbas tooli laua alt välja, keeras selle ümber ja istus kaksiraksi toolile nii, et ta sai oma käsivarred tooli seljatoele toetada. "Ma kuulan," sõnas kutt uudishimulikult. Muidugi teadsid Justin ja Mark, milline mafioosi Vincent oli.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 8:27 pm

Naomi naeratas rahulolevalt. "Sorry selle segaduse pärast muide. Aga sind pole just kõige kergem kätte saada," lausus neiu ja sättis ka end vähe mugavamalt toolile istuma. "Üks üsna ustav klient ja üsna loll diiler tegid diili ja noh.. Sealt ei saa kunagi midagi head tulla. Diiler on nüüdseks vallandatud, aga võlg jääb ja mul on vaja kedagi seda sisse nõudma," selgitas neiu. "Ma kuulsin, et su teenused on üsna head. Või vähemalt su vanamehe omad olid."
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 8:38 pm

"Ma maksan palju," märkis Ty. Pidi ikka hea diil olema, et tema jutule tulla. "Palju ta võlgu on sulle?" uuris kutt. Njaa, ärgem nüüd selle teenuse jutu juures vasakule mõelgem. Eksole. Tyler jälgis neidist tähelepanelikult. Kuradi tuttav tsikk oli. Ty kortsutas kulme ja püüdis mõelda, kus ta teda näinud oli.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 8:40 pm

Ega Naomi teaks ju raudselt, kui head need teenused Tyleri vanamehel olid. Iuu. "Ta on palju väärt ka," sõnas neiu. "Kolmsada tuhat," vastas tüdruk. Noh.. jah. Narko oli kallis ja ta tegeles diilerlusega, mitte otsemüügiga. Naomi märkas, et kutt teda eriti pingsalt jälgis, ja viis pilgu mujale.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 8:45 pm

"Ma tahan sellest ühte kolmandikku," lausu Ty. Aus kaup või mis? Mitte, et tal rahaga nigelad lood oleks. Lihtsalt, heategevust ta ka ei tee. Kutt jälgis endiselt neidist. "Sa liiga noor pole, et sellise jamaga tegeleda?" uuris Ty. Tundus küll, et on.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 8:51 pm

Naomi noogutas vaid, vandudes mõtteis. Kuradi kallid teenused tõesti. Aga tema ei jätnud võlgu niisama. "Sama võiks sinult küsida, Tyler," vastas neiu vaid. Peaasi, et kutt teda ära ei tunneks. Seda jama tal veel vaja. Üldse oli see haruharv juhus kui Naomi ise oma väikese 'ettevõtte' asjadega tegeles.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 9:01 pm

Ty kehitas õlgu. "Saan hakkama," sõnas ta. Pealegi, tema sai päranduseks selle kõige. "Niisiis. Kust me selle venna leiame?" küsis kutt püsti tõustes. Läheks ajaks kohe ära selle asja. Nagunii oli see pikk protsess, sest kellel oleks kolmesadat tuhandet kohe käepärast võtta. Ja Ty peab ühendust võtma oma kantidega. Justin ja Mark sellist musta tööd ei teinud ju.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 9:04 pm

"Samad sõnad," muigas Naomi ja koukis siis taskust ühe paberi välja, lükates selle üle laua Tyleri poole. "Tema elukoht, töökoht ja lemmik klubi, kus õhtuti joomas käia," lisas neiu selgitavalt kolme aadressi kohta, mis sealt vastu peegeldusid. "Aga ta hoiab iseenesest mõistetavatel põhjustel madalat profiili, nii et teda ei pruugi ühestki neist kohtadest leida. Kui nii juhtub, võta ühendust. Teisel pool on minu number."
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyTeis Mai 31, 2011 9:20 pm

"Selge," noogutas Tyler ja võttis paberi, ulatades selle Justinile. Mees pistis paberi oma põue taskusse. "Me siis võtame ühendust, kui raha kätte saame," lausus kutt. "Aa, ja ära enam chiidi mu kasiinos," muigas Ty. Noo, sest muidu varsti ei lastaks teda enam sisse.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyKolm Juun 01, 2011 8:51 am

"Jään ootama," sõnas Naomi tõustes ja julges viimaks Tyler'ile otsa ka vaadata. Kutt polnud ju ära tundnud teda. "Sorri.. Mul oli vaja kuidagi sinuni pääseda ju," muigas neiu. "Aga võitmiseks mul küll petta vaja pole," lisas ta kindlalt.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyNelj Juun 02, 2011 3:23 pm

"Arvad, et sul on nii palju õnne? Tänu oma isale?" küsis Ty. Loomulikult oli ta tüdruku ära tundnud. Täisohmoon ta ka polnud ju. Justin avas turvaruumi ukseja Tyler isegi lubad Naomi enda ees välja. Tal polnud mingit eelarvamust tüdrukusse seoses sellega, kes ta isa on. Kõikidest inimestest oli ju siiski tema see, kes teadis, et isad pole need, kelle järgi otsustada, milline laps on.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyNelj Juun 02, 2011 3:28 pm

Naomi tõsines hetkega. See küll tore olukord polnud. Neiule ei meeldinud enda kaht elupoolt omavahel segamini ajada. "Mu isa ei puutu sellesse ja ma eelistaksin, et see nii ka jääks," lausus neiu vaid ja astus ruumist välja, vaadates hetke koridoris ringi.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyNelj Juun 02, 2011 3:41 pm

"Pole probleemi," kehitas Tyler õlgu ja järgnes neidisele. Justin ja Mark järgnesid neile kahele. "Tõsiselt, ära põe, mina seda kuskile kuulutama ei lähe," kinnitas kutt surmkindlalt. Miks ta peakski?
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyNelj Juun 02, 2011 3:44 pm

"Ja kui ka lähed, siis on minu sõna sinu oma vastu ja ära arva, et minul piisavalt tutvusi pole," lausus Naomi üsna rahulikult. Keda ta kallis papake ikka usuks samas. Oma korralikku tütrekest või mingit kasiinoketi omanikku?
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyNelj Juun 02, 2011 4:15 pm

Tyler peatus ja peatas ka neidise. "Vaata, kui mina ütlen, et ma ei lähe kitule kuskile, siis nii ka on. Minu sõna maksab allilmas rohkem, kui sinu papakese või sinu sõna. Ja fakt, et sa mind siin praegu ähvardad näitab ainult igasugust respekti puudumist. See pole väga ilus või mis," sõnas kutt rahulikult. Mida Ty sellele tsikile teinud oli, et too kohe ninakaks muutus? Kohe näha, et pole maffiaga varem äri ajanud. Allilmas tundsid kõik kõiki ja kuigi toimus rivaalitsemisi ja võib-olla isegi karme konflikte, hoiti siiski üksteise nimesid ausees ja üksteist austati. Seda oli ta isa talle ammu õpetanud. Austa teisi, alles siis saavad teised austada sind.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyNelj Juun 02, 2011 4:18 pm

"Mind ei koti, kes allilmas peale jääb. Peaasi, et asepresidendi kalli tütrekese nimi puhtaks jääb," sõnas Naomi kindlalt ja astus Tylerist mööda, suundudes edasi. Maffiaga kokkupuuted olid talle õpetanud vaid üht - neid tuleb hoida minimaalsena. Eriti temal.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyNelj Juun 02, 2011 4:22 pm

Tyler raputas pead ja sirutas käe Justini poole, kes talle paberi andis. Ty sammus neidisele järele. "Sorry, aga meie diil jääb katki," sõnas kutt. Ta andis paberi taas tüdruku kätte. Kutt sammus mööda koridori edasi. Justin ja Mark tema kannul. Ta avas koridori uksed ja astus saali, heites sellele hetke pilgu. Seejärel jätkas ta oma teekonda.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyNelj Juun 02, 2011 4:24 pm

Naomi silmitses kutti hetke üllatunult ja siis vihaselt, rutates talle siis järele. Viimaks jõudis ta meheni ja pani käe talle õlale, turvad kohe muidugi vahele astumas. "Tõmmake leebet," nähvas neiu pahaselt. "Mida sa tahad minult? Austust? Siis teeni see välja," lausus Naomi.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyNelj Juun 02, 2011 4:36 pm

Tyler tõstis käe, et turvad natuke taganeks, mida nod ka tegid. Mida kuradit? "Kelleks sa end pead?" küsis Tyler üsna rahulikult ja ükskõikselt. "Vaata, see on see, mida sina tahad. Me jätame mängust välja kõik selle, kes sa siis oled, kui sa oma isa kõrval seisad ja naeratad. Loeb vaid see, kes sa praegu oled. Ja ma küsin sult, kelleks sa end pead?" kuti hääl oli endiselt täiesti rahulik. Kui nüüd võtta seda, et nad ajasid allilma äri, siis tõsiselt, kes Naomi oli? Mingi väike üksiküritaja. Kes Tyler oli? Suure äri liider ja hetkel ei käinud jutt kasiinodest. Ta isa oli kõvasti tööd teinud, et nii kaugele jõuda ja Ty ei palunud tal surra, et ise nüüd seda luksust nautida. Seega, kui välja jätta kõik see, mis nad avalikkuse ees olid ja võtta ette ainult see, kes nad allilmas olid, siis kelleks pidas Naomi end, et Tyler pidi tema austuse välja teenima?
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em EmptyNelj Juun 02, 2011 4:41 pm

"Sinu jaoks olen ma suvaline narkodiiler, kes pakub sulle sadat tuhandet ühe võla sissenõudmise eest. Ja nii see ka jääb. Mina ei pea sind austama ja sina ei pea mind austama. Sa ei pea isegi teadma, mis inimesed minu selja taga seisavad. Ei tohigi teada. Sina teed oma tööd ja mina enda oma ja kui see tehtud, siis me jalutame eri suundades minema ja sa näed mind ainult telekast isa kõrval seismas ja naeratamas," lausus Naomi võimalikult rahulikult ja sirutas käe paberiga uuesti Tyler'i poole. Kui ta nüüd ka taganes, siis lasku käia. Mingi üksiküritaja Naomi polnud ja tal oli teisigi, kes töö ära teeks. Ehk mustemini, aga siiski.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Texas hold'em Empty
PostitaminePealkiri: Re: Texas hold'em   Texas hold'em Empty

Tagasi üles Go down
 
Texas hold'em
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
New York Mafia :: It's New York City :: Other places-
Hüppa: