New York Mafia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Mafia

Role Playing Game
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast New Yorki!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» XAZEL , Cinia Whitney .
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 7:18 am

» Näod!
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 6:43 am

» Hommikusörk
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 29, 2011 9:15 am

» Trololol
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Püh Juun 26, 2011 12:53 pm

» Where are we coming from?
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Emptyby Tyler Vincent Esm Juun 20, 2011 2:34 pm

» Friends or not?
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Emptyby Carolina Louise Halliwell Esm Juun 20, 2011 9:01 am

» Memories.
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Nelj Juun 16, 2011 3:15 pm

» Chat.
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 15, 2011 6:02 pm

» Nice sunset
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Emptyby Carolina Louise Halliwell Kolm Juun 15, 2011 9:54 am

Mis toimub?
Navigation
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Affiliates
free forum

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 12:05 am

 

 Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorTeade
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 6:39 pm

Tyler muigas: "miks ma ei imesta?" Ta sammus oma garderoobi ja hakkas omale riideid valima. Bokserid leidnud, tõmbas ta need jalga ja heitis rätiku eemale. See koristatakse ära.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 6:44 pm

"Sest sa oled täiesti teadlik oma võludest," vastas Naomi täieliku meelekindlusega, lõbus naeratus huulil. Neiu tatsas Tyleri järel garderoobi, kergitades õige pisut kulme. Mehel taoline garderoob? Wow. "Sa ei pahanda ju, ega?" küsis neiu süütult, sikutades riiulilt üht särki enda poole.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 7:03 pm

"Ei tea kuidas ma saakski pahandada," muigas kutt. Jeps, tal oli selline garderoob, mida paljud naised kadestasid. Ta oli bi ka, ta hoolitses oma välimuse eest. Kutt võttis endale ühe ruudulise lühikeste varukatega särgi ja ajas selle selga, nööpides selle siis kohe ka kinni. Sinna juurde tumesinised teksad ja sokid ning valma.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 7:13 pm

"Ega ei saaks küll, jah," sõnas Naomi kergelt naerdes ja vabanes rätikust, tõmmates pluusi selga. Talle oli sattunud pikkade varrukatega eksemplar ning neiu rullis need veidi üles, nööpides pluusi siis pooleldi kinni. Ülemised nööbid tuli ikka lahti jätta ju. Särk oli temasugusele könnile üsna pikk ka, nii et miskit muud tal vaja polnud.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 7:20 pm

Isegi mitte pesu? Urr urr. Tyler astus Naomi juurde ja suudles hetkeks ta huuli. "Ja nüüd sööma," kamandas kutt ja keeras Naomi ümber, et ta väljus sealt, lüües tüdrukule laksu vastu tagumikku.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 7:31 pm

Nojah.. Pesu ununes ju vannituppa nagunii. Naomi naeratas meelalt suudluse peale ja naeris siis kergelt, kui Tyler nii.. kamandavaks muutus. Kuum! Samas kippus Naomi enamasti ise domineerima. Aga vahel võis ju käsklusi järgida ka. Neiu keeras ümber ja hakkas juba lahkuma, ehmudes siis veidi laksu peale. "Tüüpiline mees noh.." naeris Naomi pilku üle õla viies.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 7:38 pm

"On see siis nii halb?" küsis Tyler muiates ja järgnes neidisele. Ta väljus toast ja ootas Naomi järgi. Koos suundusid nad söögituppa, kus neile kahele oli juba laud kenasti kaetud. Seal oli hommikusöögile vastavalt kõike head paremat ja laua otsas, kus Ty tavaliselt istus, ootasid kutti ka värsked ajalehed. Ty tõmbas Naomi tooli lauast eemale, et neidis saaks istuda. Võis veider tunduda, aga teda oli nii kasvatatud.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 7:59 pm

"Eih. Mulle täitsa meeldib," muigas Naomi kutile söögituppa järgnedes. Laud oli tõesti väga korralikult kaetud ja muidugi oli Ty'le koht selle otsas. Juba tuttav värk vähemalt. Neiu sammus lauani ja tänas Ty'd viisakalt, kui too ta tooli eemale tõmbas. Hästi kasvatatud tõesti maffiabossi võsukese kohta. "Elu nagu kuninga kassil, jah?" küsis Naomi veidi tögavalt, viies pilgu üle toidukraami.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 8:08 pm

Ty istus alles siis kui ta oli Naomi ilusti istuma sättinud. "Põhimõtteliselt," muigas kutt ja kallas omale kohvi, silmitsedes ajalehti. Hehee, nad olid Naomiga esikaanel. Miks ta ei imesta. Ty avas lehe õigest kohast. "Uuh, me käime," märkis kutt artiklit lugedes. Nüüd oleks lahe kuskile pressi minna ja teatada, etta gei on. See oleks epic.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 8:14 pm

Naomi valas endale kõigest mahla ja haaras ühe leivaviilu, kergitades siis Tyleri lause peale kulme. "Ei käi siis?" küsis ta veidi pettunud ja veidi pahasel ilmel, pannes leivaviilu käest. Näitlemisoskused tulid siinkohal kasuks küll.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 8:29 pm

"Aa ja sa oled võib-olla rase," lausus kutt ja rüüpas kuuma kohvi. Mmm, kui hea. Ta muigas kergelt, ning luges kehte edasi. "Aaah, aga nad ei usu, et see asi kestma jääb," tegi Ty mossis nägu ja voltis lehe jälle kokku, haarates mingi kuklikese järgi, millele oli juba võid vahele määritud ja vorstiviil pandud. Tüüpiline sakslaste hommikusöök tegelikult. Ty rüüpas pärast ampsu saiakesest uue lonksu kohvist.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 8:34 pm

No selle peale muutus Naomi ilme küll tõsiselt pahaseks. "Kas nad vihjavad, et ma olen paks?" küsis neiu kahtlustavalt silmi kissitades. Neiu asus uuesti oma võileiva tegemise kallale. Kõigepealt salatileht, siis sink, siis kurk, siis tomat.. "Miks mitte? Sest sa oled maf.. kasiinoketi omanik ja ma olen asepresidendi tütar?" pakkus Naomi. See Ty 'mänguamet' kippus koguaeg ununema.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 8:47 pm

"Kui nad vihjavad, et sa paks oled, on nad rumalad," muigas Tyler. Ta hammustas järgmise ampsu oma saiast ja silmitses siis neidu. "Ma usun, et selle pärast jah," noogutas kutt, kui oli suu tühjaks söönud. Mis tulevik peaks pätil ja printsessil ikka ees olema. Seda enam veel, et Ty mingi maffia ka oli. Kutt võttis ette vähe tõsisema ajalehe ja sirvis seda.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 8:50 pm

"Nad on ajakirjanikud.. Rumalad on nad nagunii," muigas Naomi. Vähemasti polnud tema küll ühegi veidi arukama meediategelasega kokku puutunud. "Usud? Peaks seal veel mõni muu põhjus olema siis?" uuris neiu. Zakk'ist meedia ei teadnud ju. Naomi sai oma võileiva ka valmis ja asus selle kallale.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyKolm Juun 08, 2011 8:53 pm

Tyleri meelest ei kõlanud tema lause sedasi, nagu peaks seal veel mingi põhjus olema. "Sellest juba piisab ju," arvas kutt. "Sulle loodetakse ikka printsi valgel hobusel," mainis kutt. Mis muinasjutt see muidu oleks. Ilmselt kõlbaks mõni filmistaar ka, aga jumala eest mitte Tyler.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyNelj Juun 09, 2011 8:50 am

"Oo, sa ei kujuta ette ka. Prints Harry'ga üritati paari panna ja puha," muigas Naomi. "Kui nad vaid teaks, et ma narkodiiler olen.. Ei tea, keda mulle siis pakutaks. Rentsli printsi?" arutles neiu endamisi ja jõi vahepeal mahla.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyNelj Juun 09, 2011 8:59 am

"Ja kes see rentsliprints on?" küsis Tyler. Noh, kui arvestada seda, et Ty oma olekult sobiks täiesti printsiks, siis ta võib vabalt ka rentsli prints olla. Olgugi, et ta võib rentslist kaugemale ulatuks. "Ja põhiline on see, et nad ei tea midagi ja elavad oma muinasjutus," lausus kutt targalt, ning rüüpas oma kohvi.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyNelj Juun 09, 2011 9:08 am

"No ma ei tea.. Tunned mõnda mu jaoks sobivat ehk?" muigas Naomi. Neiu lõpetas oma võileivaga ja toetus vastu tooli seljatuge, rüübates oma mahla. "Veel ei tea," parandas neiu. Mine tea, millal kõik välja tuleb.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyNelj Juun 09, 2011 9:11 am

Tyler muigas. "Nad ei oska seda välja nuhkida. Kui sa end varjata oskad," sõnas Ty. "Sest kui oskaks oleks see ammu teada juba, et ma maffia olen ju," selgitas kutt kergelt naerdes. Ja nad ikka ei teadnud. Ega nad väga ei süvenenud ka. Kasiinod olid juba piisavalt räpased ja mustasid ta mainet.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyNelj Juun 09, 2011 9:28 am

"Meedia jah võib-olla ei oska. Suurem mure on mul pigem kogu selle riigi salateenistuse pärast," muigas Naomi. "Kui mu isa teada saab, siis on lõpp," sõnas neiu kergelt õlgu kehitades ja nõjatus taas lauale lähemale, võttes endale veidi viinamarju.
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyNelj Juun 09, 2011 9:25 pm

"No mida su isa ikka teha saab?" ei mõistnud Ty. "Miks sa üldse tegeled selle jamaga?" ei mõistnud kutt. Tema oli oma isa jälgedes käinud, see oli loomulik asjade käik olnud. Naomi oli oma ameti lihtsalt üles võtnud. Huvitav kust üldse.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyReede Juun 10, 2011 8:39 pm

"Mida ta teha saab? No näiteks alustada sellest, et ta kogu mu äri ribadeks kisub ja minu võõrutusse saadab, et mind vanglast eemal hoida," sõnas Naomi kergelt kulme kortsutades, kuid leebus siis. Ta ärritus üldse liiga kergelt viimasel ajal. "Igav hakkas," vastas neiu siis kerge muigega. "Mul said ideed otsa, kuidas papsile pinda käia. Hakkasin end suurematesse jamadesse mässima. Tarvitama. Viimaks müüma."
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyLaup Juun 11, 2011 8:38 pm

"Nii, et sa siis tarvitad ka seda jama," pomises Tyler. Millegi pärast polnud ta seda siiani arvanud. Tüdruk oli segane, aga mitte nii segane. Või noh, nagu välja tuleb, siis siiski. Tyler lõpetas oma söömise ja jätkas kohviga. "Oled sa rahul sellega?" küsis kutt, eirates seda juttu, mis tüdruku isa kogu selle asja peale teeks. Tema ise mõtles küll vahel, et elu oleks palju lihtsam, kui ta oleks mõnda normaalsesse perre sündinud. Kuskile, kus on majalaen ja autoliising ja inimesed teevad tööd ja nende lapsed käivad normaalses keskkoolis.
Tagasi üles Go down
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyPüh Juun 12, 2011 6:23 pm

Naomi noogutas ja vaikis siis hetke. Nojah, nõme mulje oli endast nagunii jäetud juba. "Ma olen sõltuvuses. Vähemalt viis korda olen proovinud lõpetada," lausus neiu siiski. Äkki parandab natukenegi Tyleri arvamust temast. Samas, miks peaks. Aga no vähemalt ta ei tarvitanud vaba tahte järgi enam.
"Ei," vastas Naomi siis üsna kindlalt. "Tahaks.. Ma ei teagi. Tahaks ära saada sellest kõigest. Lõpetada tarvitamine ja kolida kuskile minema ja käia ülikoolis ja olla lihtsalt Naomi, mitte mingi diiler ega asepresidendi tütar."
Tagasi üles Go down
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 EmptyPüh Juun 12, 2011 10:01 pm

"Tahaks keegi teine olla," ohkas Tyler ja rüüpas viimase lonksu oma kohvist. Temal vist ei aitaks ärakolimine ka. Kuigi no, kui ta koliks kuskile, kus temast ei teata, siis see aitaks kindlasti. Päris hea mõte ju. Aga nüüd ta ei saa. Peale selle, et tal Theresa on, on tal Zakk ka. Tyler ohkas ja kallas endale kohvi juurde.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?   Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee? - Page 5 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kes see teine ikka nalja teeb, kui ise ei tee?
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
New York Mafia :: It's New York City :: Other places-
Hüppa: