New York Mafia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Mafia

Role Playing Game
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast New Yorki!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» XAZEL , Cinia Whitney .
Šokolaadid! - Page 2 Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 7:18 am

» Näod!
Šokolaadid! - Page 2 Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 6:43 am

» Hommikusörk
Šokolaadid! - Page 2 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 29, 2011 9:15 am

» Trololol
Šokolaadid! - Page 2 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Püh Juun 26, 2011 12:53 pm

» Where are we coming from?
Šokolaadid! - Page 2 Emptyby Tyler Vincent Esm Juun 20, 2011 2:34 pm

» Friends or not?
Šokolaadid! - Page 2 Emptyby Carolina Louise Halliwell Esm Juun 20, 2011 9:01 am

» Memories.
Šokolaadid! - Page 2 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Nelj Juun 16, 2011 3:15 pm

» Chat.
Šokolaadid! - Page 2 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 15, 2011 6:02 pm

» Nice sunset
Šokolaadid! - Page 2 Emptyby Carolina Louise Halliwell Kolm Juun 15, 2011 9:54 am

Mis toimub?
Navigation
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Affiliates
free forum

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 12:05 am

 

 Šokolaadid!

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 4:06 pm

"Täpselt!" sõnas Naomi kergelt naerdes. "Küll me mõistame üksteist hästi," muigas neiu edasi sammudes. "Jääb üle vaid loota, et mu paps ei pääse järgmiste valimistega kuskile heale kohale.." ohkas Nam. "Ja.. Sul vist nagu polegi miskit loota," muigas neiu.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 4:13 pm

Zakkary muigas. Mõistavad üksteist hästi, muidugi. "Mina võin loota seda, et ma ei pea sellega terve elu seotud olema," ütles ta kerge lõbususega. Tõenäoliselt ei olegi, sest ta tahtis välja. Rohkem, kui kunagi varem. Ta ei tahtnud enam enda isa jaoks neid töid teha. Lõbu pärast võis ta muidugi uurimisi jätkata, aga inimeste elude hävitamine...
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 4:18 pm

"Ja nagu öeldakse.. Lootus on lollide lohutus," muigas Naomi ja rüüpas seejärel pudelist lonksu vett. "Kunagi saame mingi 70-aastastena kokku veel.. Ja oleme täpselt samas punktis omadega," lisas neiu lõbusa naeratusega. Mis sest, et nende vanemad siis surnud on.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 4:19 pm

"Oh päris samas punktis kindlasti poleks," muigas Zakkary selle peale. Ta ei kavatsenud enam kaua enda isa käske täita, kindlasti mitte. Tal oli kõrini sellest. "Kuigi seal on muidugi vahe, kas inimene tahab seda või ei taha." Zakkary ei valinud enda tööd ise. Naomi valis.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 4:25 pm

"No meie probleemid on ses suhtes erinevad," sõnas Naomi mõtlikult. Ega narko tema jaoks probleem polnud. Selle oli neiu jah ise valinud. Tema mureks oli kogu see poliitika, mis ta ümber keerles ja see oli juba Naomi kätest väljas. Mis sakkis veel enam.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 4:30 pm

"Täpselt." Narkootikumid olid muidugi asjad, mida Zakkary vältis. Ta ei tarbiks neid siis ka mitte, kui talle peale makstaks. Kutil olid omad põhimõtted, ning narkootikumid olid tema jaoks tabu. Isegi kui ta avastaks, et Emilia tarbib, viskaks ta tüdruku välja. Kuigi ta vist ei tarbinud. Zakkary võttis järgmise tüki šokolaadi ja pakkus ka Naomile. "Kuhu siit?" küsis ta, kui nad ristmikul peatusid.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 4:40 pm

Naomi jaoks olid narkootikumid uks vabadusse. Pilves olles väga ei mäletanud küll, kes see asepresident oli ja mis värvi Valge Maja on. Neiu murdis endale uue tüki ja vaatas ringi. "Ühele poole jääb rand, nii et see võimalus jääb välja," arutles Nam end siis kahe ülejäänud teeotsa poole pöörates. "Teeme üki-kakit?" naeris neiu.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 4:43 pm

Zakkary naeratas. Randa ei tahtnud temagi minna. "Üki-kaki-kommi-nommi..." alustas Zakkary teid lugedes ja hakkas peale lõpetamist naerma. "See seal," ütles ta ühe suuna poole osutades.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 4:48 pm

"Tegelt?" sõnas Naomi naerdes, kui Zakk tõesti sedasi loendama hakkas. Nii lapsikult totter. "Sa ikka mõistad, et see näitab alati ühte suunda nii et sa tead juba enne lugema hakkamist, kumb valik peale jääb?" uuris neiu õigesse suunda sammuma hakates. Alati jääb valik ju sellele, millelt lugemist ei alustatud.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 4:50 pm

Zakkary muigas. "Tean," ütles ta rõõmsameelselt. "Aga ma loendasin kolme tee vahel, märkasid?" lisas kutt naeratades, kui Naomile järgnes. Kolme tee vahel on vähe keerulisem, aga seal on ka oma süsteem. Olenevalt, kuidas loendad.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 4:59 pm

"Aa.. Ei märganud," muigas Naomi. Siis küll. "Tead ka, kuhu see tee viib üldse?" uuris neiu edasi kõndides. "Tegelikult sa tegidki petekat ja nüüd vead mu kuskile äärelinna laohoonesse ja seod mu kinni ja siis nõuad lunaraha," jutustas neiu. Fantaasiat tal jagus.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:03 pm

Zakkary ei jõudnud vastata, kui Naomil jälle fantaasia lendama hakkas. "Jah. Ma arvan, et ma hakkan sind piinama ka seal," noogutas kutt kaasa. "Soovid detaile või jätame need üllatuseks?"
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:07 pm

"Oo.. Siis sa küll kuigi palju raha ei saa," muigas Naomi. Huvitav, mis üldse saaks, kui ta röövitaks.. "Detaile muidugi. Osa sa võid samas üllatuseks ka jätta. Need kõige võikamad asjad näiteks," sõnas neiu.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:10 pm

Zakkary naeratas. "Miks ei saa? Kui sind elusana tahetakse, siis selle eest, et ma sind ei piinaks või kehaosasid küljest ei lõikaks, makstaks üha rohkem," muigas poiss. Detaile? Oh, olgu. "Ma mõtlesin alustuseks kõrvetamise peale, vaata, nende hobuseraudadega janii. Ja siis nahka kooriks maha, ma arvan. Juuste peast kiskumine oleks ka kahtlemata väga huvitav."
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:13 pm

"Jaa, aga kui sa neid juba lõikama hakkad, siis nad maksavad vähem, et sind peatada," sõnas Naomi. Daa. Neiu muigas lõbustatult, noogutades siis mõistvalt. "Kõik kõlab muidugi väga huvitavalt, aga ma arvan, et ma jätan seekord vahele," muigas Naomi.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:20 pm

"Kuidas nad vähem maksavad? Mida vähem nad maksavad, seda rohkem ma lõikan ja nad ei saagi sind tagasi," ütles Zakkary lõbusalt. Loogiline ju. "Noh, sellest on küll kahju. Ma juba lootsin."
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:23 pm

"Ähvarduseks maksavad. Kui sa mind lõikama hakkavad, siis nad ütlevad, et nad ei maksa sittagi, kui sa ei lõpeta. Pealegi.. See vaidlus on mõttetu, sest nad ei maksaks nagunii midagi. Eriüksus tungiks sisse ja teeks sind kahjutuks," lausus Naomi kindlalt. Teda oli lausa koolitatud, kuidas ta käituma peab, kui ta röövitakse. Kõik asjad tehti läbi.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:25 pm

Zakkary naeratas jälle. "Nad ei saaks teada, kus me oleme," ütles ta rõõmsameelselt. "Ja selleks ajaks, kui nad selle teda saavad, oleme me mujal." Aga jah... "Ma ei viitsikski tegelikult sellega jamada. Pole eriti minu teema."
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:31 pm

"Mhmh.. Las sulle jääb sinu arvamus," muigas Naomi. Tegelikkuses teati igal sammul, kus neiu parajasti on. Kuigi seda võimalust kasutati tõesti vaid vajadusel. "Nii lõbus oleks ju. Mina olen küll mõelnud, et rööviks enda ära. Saaks isa närvidel tallata. Aga ta tooks kohe feded sisse ja nendega nalja pole," sõnas neiu.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:34 pm

Zakkary muigas. "Noh, niikaua on kindlasti see kõik lõbus, kui sa jälitusseadetest vabanenud oled," ütles ta õrnalt naeratades. Muidugi on Naomi telefonis ja igalpool jälitusseadeid. Selles pole mingit kahtlustki.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:39 pm

"Selleks pead sa jälitusseadme üles otsima kõigepealt. Ja sellega ainuüksi läheb juba liialt aega," muigas Naomi, rõhutades eriti ainsust. Ta peaks väga loll olema, kui ta enda telefoni või kuskile muusse lampi kohta jälitusseadme paigaldada laseks. Nope.. Ainult üks kindel koht oli.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:47 pm

Zakkary muigas. "See on raudselt sulle kusagile sisse opereeritud," ütles ta lõbustatult. Noh, mõnikord tõesti tehti nii, kui taheti kindel olla, et inimene ei kao, või et seda seadet ei võetaks ära.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:49 pm

"No siis saadki ühe piinamisvõtte juurde.. Songid mu sisikonda läbi," naeris Naomi. Nii ekstreemsusteni nüüd ka mindud polnud. Kuigi ta isa oli paranoiline küll. Aga kuskilt jooksis ikkagi piir ja pealegi ei laseks neiu end looma kombel kiibistada.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:52 pm

"See oleks kindlasti väga huvitav. Ma polegi kuigi tuttav inimese sisikonnaga," ütles Zakkary lõbusalt naerma hakates. Aga näed, kahjuks suundusid nad kesklinna poole, nagu Zakk sildilt luges. "Paistab, et su piinamine jääb ära. Kesklinna läheme," muigas kutt tüdruku poole vaadates.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 EmptyTeis Mai 31, 2011 5:58 pm

"Saadki oma anatoomiateadmisi täiendada," sõnas Naomi samuti naerdes. Igati normaalne teema, mille üle nii pikalt arutleda ju. "Pagan.. Nii kahju," lausus neiu tõeliselt pettunult. "Kesklinnas on maa-alused parklad!" tuli ta siis uuele ideele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Šokolaadid! - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Šokolaadid!
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
New York Mafia :: It's New York City :: Newburgh Mall-
Hüppa: