New York Mafia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Mafia

Role Playing Game
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast New Yorki!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» XAZEL , Cinia Whitney .
Šokolaadid! - Page 3 Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 7:18 am

» Näod!
Šokolaadid! - Page 3 Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 6:43 am

» Hommikusörk
Šokolaadid! - Page 3 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 29, 2011 9:15 am

» Trololol
Šokolaadid! - Page 3 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Püh Juun 26, 2011 12:53 pm

» Where are we coming from?
Šokolaadid! - Page 3 Emptyby Tyler Vincent Esm Juun 20, 2011 2:34 pm

» Friends or not?
Šokolaadid! - Page 3 Emptyby Carolina Louise Halliwell Esm Juun 20, 2011 9:01 am

» Memories.
Šokolaadid! - Page 3 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Nelj Juun 16, 2011 3:15 pm

» Chat.
Šokolaadid! - Page 3 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 15, 2011 6:02 pm

» Nice sunset
Šokolaadid! - Page 3 Emptyby Carolina Louise Halliwell Kolm Juun 15, 2011 9:54 am

Mis toimub?
Navigation
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Affiliates
free forum

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 12:05 am

 

 Šokolaadid!

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:00 pm

Täpselt. Zakkary muigas lõbusalt. Kuulnud järgmist ideed, hakkas ta jälle naerma. "Nii väga soovid seda?" küsis ta lõbustatult. "Ei noh, ma võin selle ära ka teha, vahet pole." Nagunii on Naomi raudselt laksu all ja ei tunne midagi.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:02 pm

"Ei noh.. Ma lihtsalt pakun alternatiive välja," sõnas Naomi kiirelt. Kes ikka tahaks, et teda piinataks. Ja hetke oli neiu ju üsna selge ja narkotsi polnud tal kusagilt võtta ka. Ega ta just pulber kotis ringi ei käinud linna vahel, jah.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:03 pm

Zakkary muigas jälle. "Ma arvan, et ma teostan ka need, kas just täna, aga mingi aeg ikka. Et kui uudistest kuuled, siis mina tegin," ütles ta naeratades. Noh, temast räägiti nagunii seal pidevalt, miks mitte siis paar piinamist lisada?
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:08 pm

"No kui sa neid minu peal teostad, siis vaevalt ma sellest uudistest kuulen," sõnas Naomi lõbusalt, sammudes mööda teed edasi. Neiu vaatas ringi, püüdes mõne idee peale tulla. Vahepeal rüüpas ta jällegist lonksu oma veest.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:10 pm

"Ju ma valin kellegi teise. Keda sa pakuksid?" vastas Zakkary kergelt pead kallutades ning mööduvaid inimesi silmitsedes. Kenad mehed ja naised, väikesed lapsed... valikut kui palju.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:15 pm

"Selle kuti seal," sõnas ta ühe noore ülikonnas mehe poole viibates. Ülikond oli kallis, aga ta soeng oli sassis ja kutil oli ilmselge pohmell, mis tähendas, et raha oli arvatavasti ta vanemate oma ja tema on lihtsalt hetkel alluv, kes võtab varsti firma üle.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:21 pm

Zakkary vedas pilgu kutile, kellest Naomi rääkis. "Selle võtaks niisama ära," muigas ta lõbustatult. Kena oli ju. "Kahju oleks teda piinata." Vägistaks parem.


Viimati muutis seda Zakk 'Shadow' Carter (Teis Mai 31, 2011 6:26 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:23 pm

"No aga mõtle, kui tore oleks teda kuskile külge siduda ja siis seksorjana kasutada. Ka see on võimalus ju," muigas Naomi. Zakk'i orientatsioon ei tulnud talle mingi üllatusena ja neiu oligi eeldanud, et sealt miskit sellist tuleb. Pealegi polnud kutt külmavereline.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:27 pm

Zakkary turtsatas lõbustatult ja vaatas taas Naomi poole. Mida Zakk küll teada saab, et temast arvatakse. "Ma kahjuks pole eriti selline," ütles ta kergelt naeratades. "Ja see tüüp on nagunii hetero. Ja need ei sobi mulle." Zakkaryle ei meeldinud algajad poisikesed, kes tahtsid meestega katsetada.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:37 pm

"Eriti selline? Et siis natukene ikka oled?" muigas Naomi. "Selles vägistamise point ongi ju, et talle ei pea see meeldima," sõnas neiu siis. Mis tähendas, et fakt, et too kutt hetero oli, sobis ju väga hästi.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:39 pm

Zakkary muigas. "Eip. Ma arvan, et jätan vahele," ütles ta kerge lõbususega. Talle ei meeldinud ka domineeriv osapool olla, eksole. Ja kui ta kedagi vägistada kavatseks, siis just seda see tähendakski. Domineerimist.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:43 pm

"Sa oled täitsa gei?" uuris Naomi ringi vaadates. Too kenake oli vahepeal ära kadunud kuskile. kes hiljaks jääb, see ilma jääb. Neiu pilk liikus nüüd tagasi Zakk'ile. Miskipärast oli tal tunne, et kutt on bi.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:46 pm

Zakkary hakkas jälle naerma. "Seda sa siis arvadki minust või?" küsis ta lõbusalt. "Ei ole täitsa gei." Kaldus lihtsalt pisut rohkem meeste poole. Naised niiväga ei pakkunud huvi.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:49 pm

"No ma pole sind ühegi naise seltskonnas juba üsna pikka aega näinud," muigas Naomi. Mitte, et nad samades seltskondades jõlguksid. Neiu telefon helises jälle ja seekord ta eiras seda. "Oot.. Ja mind poleks sul kahju piinata? Ma võtan seda solvanguna."
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:50 pm

"Kas sa oled mees? Nice..." Zakkary muigas, kui tüdrukut seiras, nagu kavatseks teda nüüd sebima hakata ja puhkes jälle naerma. "Sind kahju piinata? Ohei."
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:52 pm

"No siin pole ühtki peeglit, nii et ma ei näegi sind praegu kellegu seltskonnas ju," sõnas Naomi targalt ja kergitas siis taolise pilgu peale kulme. "Eino aitäh, eksole.. Rämedalt solvusin nüüd," sõnas neiu mossis ilmel.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:53 pm

"Solvusid sa jah," muigas Zakkary lõbusalt. "Aga tead, sa võid minuga koos kedagi piinata, mis arvad sellest?" küsis kutt lõbusalt. That sounds like a lot of fun!
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 6:57 pm

"Okei, ei solvunud. Ära sina nüüd solvu, aga sa pole minu maitse," muigas Naomi. Ta ei teadnudki, milline ta maitse üleüldse oli, aga see polnud oluline. "Tavai! Kes me ohvriks saab siis?" haaras neiu kohe sellest võimalusest kinni, hakates ringi vaatama.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 7:00 pm

"Hah, ma ei lootnudki seda." Zakkary ei olnudki huvitatud sellest, et ta meeldib pidevalt uimas neiule. "Soovid naist või meest?" küsis Zakk selle peale muiates, kui samuti ringi vaatas.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 7:03 pm

Pidevalt uimas, ehk siis kord nädalas? Nojah. "Võtaks naise. Siis mul poleks ka kahju teda piinata. Samas oleks mehega väheke lõbusam vist.." sõnas Naomi mõtlikult ringi vaadates. "Samas hakkaks naine hullemini kisama. Ja temaga oleks kergem ka. Nõrgem ja puha.."
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 7:12 pm

"Jaah, sina oled meil nõrguke siin ju," nokkis Zakkary lõbusalt. Siis aga vaatas ringi, naisi. "Seal on mingi kena blond... võltsblond, ma mõtlen." Zakkary viipas kõne lõpetava naise poole.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyTeis Mai 31, 2011 7:16 pm

"Ma olen väike aga tugev!" sõnas Naomi käsi sedasi pingutades, et musklid õlavartel näha oleks. Ja need musklid olid muide täitsa märgatavad. Sporditüdruk. "Võeh.. Sul on veider maitse," muigas neiu, kuid hakkas siiski naise poole sammuma. Nalja pidi saama ju.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyNelj Juun 02, 2011 12:06 pm

Zakkary turtsatas. "Kardan kohutavalt," kommenteeris ta tüdruku muskleid varjamatu lõbususega. Tõenäoliselt jääks ta kakluses alla. Siis aga, kui Naomi naise poole minema hakkas, kergitas Zakkary kulmu, kuid järgnes neiule lõbustatult. No täpseelt, nalja pidi saama.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Naomi Biden
19-aastane
Naomi Biden


Postituste arv : 436
Join date : 31/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyNelj Juun 02, 2011 12:11 pm

Muidugi jääks Zakk tõenäoliselt kakluses alla. Mwhahhaa. Naomi sammus naise juurde ja ootas viisakalt kuni too talle tähelepanu pööras. "Tere päevast! Ma tulin teile teatama, et me nüüd röövime teid ära piinamise eesmärgil," lausus neiu kerge naeratusega. Naine vahtis neid hetke ja pistis siis jooksu nii hästi kui ta oma kontsadel seda teha suutis. Noojah.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 EmptyNelj Juun 02, 2011 12:58 pm

Zakkary peatus samuti ja vaatas naist varjamatu lõbususega ja hakkas naerma. "Kui võluv. Sa oled nii osav inimeste röövis," ütles Zakk Naomile. Ta saatis minema jooksvat naist pilguga ja vaatas ringi. "Kas proovime järgmisega?" uuris ta hetke pärast.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Sponsored content





Šokolaadid! - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Šokolaadid!   Šokolaadid! - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
Šokolaadid!
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
New York Mafia :: It's New York City :: Newburgh Mall-
Hüppa: