New York Mafia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Mafia

Role Playing Game
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast New Yorki!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» XAZEL , Cinia Whitney .
So lost without you - Page 3 Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 7:18 am

» Näod!
So lost without you - Page 3 Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 6:43 am

» Hommikusörk
So lost without you - Page 3 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 29, 2011 9:15 am

» Trololol
So lost without you - Page 3 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Püh Juun 26, 2011 12:53 pm

» Where are we coming from?
So lost without you - Page 3 Emptyby Tyler Vincent Esm Juun 20, 2011 2:34 pm

» Friends or not?
So lost without you - Page 3 Emptyby Carolina Louise Halliwell Esm Juun 20, 2011 9:01 am

» Memories.
So lost without you - Page 3 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Nelj Juun 16, 2011 3:15 pm

» Chat.
So lost without you - Page 3 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 15, 2011 6:02 pm

» Nice sunset
So lost without you - Page 3 Emptyby Carolina Louise Halliwell Kolm Juun 15, 2011 9:54 am

Mis toimub?
Navigation
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Affiliates
free forum

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 12:05 am

 

 So lost without you

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyNelj Juun 02, 2011 7:05 pm

Tyler heitis voodile selili ja tõmbas Zakki enda peale. Zakk oli riides ja tema endiselt teki all. Heh. Kutt libistas oma käe Zakki kuklale, samal ajal kui teine oli kuti seljal. Ta suudles teda ahnemalt ja metsikumalt.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyNelj Juun 02, 2011 7:35 pm

Zakkary sättis end pisut mugavamalt, üks jalg ühel, teine teisel pool Tylerit ning jätkas suudlust, sõrmed kuti juustes. Hea, et ta enda toa ukse kinni oli pannud, või noh, et ta tuba koridori lõpus asus, sest kui Emilia praegu sisse marsiks... That would be awkward.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyNelj Juun 02, 2011 7:44 pm

Tyleri suudlused muutusid nõudlikumaks ja ta tõmbas Zakki endale lähemale. Ty sasis kuti juukseid, samal ajal libises ta teine käsi Zakki särgi alla, tema seljale ja sealt aina ülespoole. Ilmselge vihje juba.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyNelj Juun 02, 2011 7:52 pm

Mmh, kahjuks jääb see asi vist täna ära. Zakkary tõmbus pisut eemale, et Tylerile otsa vaadata. "Mul on õde kodus," ütles ta vaikselt, huulil vaevumärgatav muie. Et nagu... jah. Kuradi Emilia, pidi siia kolima.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyNelj Juun 02, 2011 7:59 pm

Tyler hingas sügavalt sisse ja ohkas, lastes oma kätel Zakki ümbert voodile vajuda. No jah, mis seal siis ikka. Kui õde on kodus, siis õde on kodus. Mis siin on seinad paberist? Tyler ajas end küünarnukkidele, vaadates korraks Zakkile silma, siis heitis ta pilgu lukustatud uksele. Kutt vajus jälle selili voodile ja vaatas Zakkile silma. Ta isegi ei mäletanud enam, mida ta vahepeal teha tahtis.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyNelj Juun 02, 2011 8:05 pm

Zakkary naeratas pisut, suudles kutti veel hetkeks ning sättis end siis istuma. "Tahad kusagile minna või midagi teha ka?" küsis ta hetke pärast, kui noormeest uudishimulikult vaatas. Äkki tahab koju minna? Mitte, et Zakkary seda tahaks. Oh ei. Kui see oleks tema teha, siis Tyler jääkski sinna.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyNelj Juun 02, 2011 8:09 pm

"Kaissu," vastas Tyler ja vaatas Zakki igatsevalt. Ta oli nii teine inimene hetkel. Ei jätnud üldsegi mingi suure ja tugeva maffiabossi muljet. Samas, ta oli Zakki voodis ka hetkel, Zakki all.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 4:48 am

Zakkary muigas vaevumärgatavalt ning sättis end nii, et sai Tyleri kaissu võtta. Njah, nii ei tundunud Ty üldse ohtlik olevat. "Niimoodi?" küsis ta hetke pärast, kui Tylerile nüüd otsa vaatas. Armaas.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 1:28 pm

"Nii jah," pomises Ty. Ta vaatas Zakkile silma ja sasis natuke ta juukseid. Väljas kallas ikka veel paduvihma. "Ta tahab endiselt mu surma eks," pomises Ty mõne aja pärast. See asi tuli ära klaarida, aga ta ei osanud kuidagi. Poison ei kuulaks teda nagunii.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 1:34 pm

Zakkary ohkas pisut. "Jah, ta tahab seda endiselt. Aga... ta ei teeks mulle nii." Ükskõik, kui õel ta isa ka poleks, niimoodi ta nussima ei hakkaks. Noh, nüüd enam mitte. "Temaga on võimalik läbi saada, tead seda?" Tyleri isaga sai Poison väga hästi läbi, seega küllap ta ootas ka Ty'lt midagi sarnast. Sarnast suhtumist või nii. Aga ei.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 1:46 pm

"Tean," pomises Ty. Jah, Tony ja Poison said väga hästi läbi, aga siis Tony suri ja kõik muutus. Ning kõik need suured ja kõvad mafioosod suhtusid Tylerisse, kui mingisse nolki, kes mitte midagi ei teadnud. Keegi ei tahtnud tema poolele hoida, nii nagu taheti tema isa poolele. Ty sulges oma silmad. "Miks sa lihtsalt ei tunnista, et sa ta poeg oled?" küsis Ty. Come on, mees kaitses ühte oma alluvat nii kiivalt. Nüüd mõistis Ty, et oli Zakki endale liiga lähedale lasknud. Ta tõukas kuti endast eemale ja ajas end voodist välja. Ja see suletud uks. Sorry, aga tõesti. "Kuidas ma võisin nii loll olla ja sind üldse usaldasin," pomises kutt. "Samal ajal kui sina ei usalda mulle mitte midagi ja ma isegi ei saa aru MIKS mu elu ohus on," Ty raputas pead ja ajas end kiirelt riide.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 1:51 pm

Zakkary sättis ennast istuma ning vaatas Tylerit pisut kurvalt. "Mida sa tahad, et ma sulle ütleksin? Jah, ma olen tema poeg, aga ma ei usu, et see eriti tähtust omab... mida sa veel teada soovid?" Zakkary ei tahtnud, et Ty minema läheks, aga samas, ise teab. Zakk ei kavatsenud teda väevõimuga kinni hoida, sest siis arvaks kutt temast võib-olla veel halvemini. Kurat, kui sitas seisus nad on.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 1:58 pm

"Omab küll tähtsust Zakk," käratas Tyler. "Kurat võtaks. Mõni ime siis, et Poison mind maha lasta tahab. Ta kaitseb ju sind. Minu eest. Oleks sa mingi suvaline tema alluv, siis tal oleks suva, kui me magaks, aga sa oled perekond ja mina pole kellegi poeg vaid samasugune liider nagu tema ja see teeb asja keeruliseks, sest ta kardab sinust ilma jääda," seletas Tyler. "Mis seal ukse taga on? Mingi turvameeskond?" küsis Ty. Ta oli püsti tõusnud ja silmitses nüüd Zakki, kes istus voodil. "Ootavad, millal mind kinni võtta? Äkki kogu see kaisutamine oli bullshit, türa sa ei räägi mulle mitte midagi endast. Või üle üldse millestki. Türa kui loll ma olen," pomises Ty ja väljus toast, lüües ukse pauguga kinni. Teda tahtis tappa Poison ja mida ta teeb? Hängib tüübi poja juures, ilma turvadeta ja laseb kõik oma kaitsed alla.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 2:03 pm

Zakkary laskis Tyleril end tühjaks rääkida ning raputas pisut pead. Ta ajas ennast püsti, kui Tyler toast väljus, ning järgnes talle, kui oli oma telefoni võtnud ning peatas kuti poole koridori peale. Pohhuj, kui Emilia sealsamas oma toas on. "Ta kaitseb mind selle pärast, mida ma tean, mitte selle pärast, kes ma olen," ütles ta vaikselt. Ta isal oli sügavalt savi, et Zakkary ta poeg on. "Ja seal ukse taga... seal ei ole mingi turvameeskond. Seal... on minu töökoht, kui seda nii võib nimetada." Zakkary ohkas pisut. Ta ei taha Tylerile öelda, millega ta tegeleb, kui Ty kavatseb niisama uksest välja marssida. Sest siis oleks Zakkary kui Shadow ikka tõelises ohus ja peaks sealt juba minut hiljem läinud olema. Igaveseks.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 2:11 pm

Tyler silmitses Zakki ja kuulas ta ära. Ta ei tahtnud ära minna, aga ta tundis, et ta oli kutti liiga palju usaldanud. Tess oli siiani ainus, kelle ees Ty oma müürid alla lasi ja vahel ka lihtsalt Tyler oli. Juba see tähendas palju, et ta Zakki juuresolekul ka vabalt võttis. "Tõesta," pomises Ty. Kui seal ukse taga pole mingit turvameeskoda, siis tõestagu seda. Ja kui ta seda ei tee, siis no, headaega.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 2:16 pm

Zakkary grimassitas. Siis aga astus Tylerist mööda, oma toa uksele. "Tule vaata siis," ohkas ta alistuvalt, kui võtmed võttis, suletud ukse juurde astus ning selle lukust lahti tegi ja pisut lahti lükkas. Arvutid töötasid kuid seal oli üpriski hämar. Kurat küll, noh.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 2:26 pm

Tyler järgnes Zakkile ja silmitses arvuteid. No ta ei jaganud ära, et tegu Shadow'ga on, aga sellest sai ta aru, et kutt mingi häkker on. Ty noogutas ja astus siis eemale, toetades oma selja vastu seina. "Mida sa minust tahad?" küsis ta. See oli selge, etTyler Zakki tahtis ja seda no matter what, aga mida Zakk tegelikult tahtis?
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 2:29 pm

Zakkary tõmbas ukse jälle kinni ning lukustas. Võtmeid ta ära ei pannud käest. Kuulnud küsimust, muigas ta virilalt. Mida ta tahab? Ta tahab Tylerit. Nagu... tahab tahab. "Kas ma pean detailselt seletama, mida ma tahan, või piisab sellest, et ma ei suhtle sinuga selleks, et Poisonile luuret teha, vaid selle pärast, et sa meeldid mulle ja ma tahan sinuga suhelda?" That was too complicated.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 2:35 pm

Tyler leebus. Ta haaras Zakki pusa taskust ja tõmbas ta enda poole. "Seleta detailselt," palus kutt kergelt muiates ja vaatas Zakkile silma. Ta tahtis täpselt teada, mida Zakk tahab. Miks see asi nii keeruline olema pidi üldse? Ta peab Poisoniga rääkima. Esimesel võimalusel. Ta peab oma isa nime taas üles ehitama. Ta peab näitama neile mafioosodele, et ta on arvestatav jõud, mitte mingi nolk.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 2:47 pm

Zakkary naeratas pisut. Let's see... "Ma tahan paljusid asju. Ma tahan lihtsalt sinu juures olla, mingil määral rääkida... sind kallistada," tõestuseks libistas Zakkary käed ümber Tyleri, "sind suudelda..." Zakk kinkis Tyleri huultele suudluse, "ma tahan, et me ei tülitseks, ning et asjad ei oleks nii keerulised, nagu nad on." Zakkary naeratas taaskord.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 2:58 pm

Tyler ohkas: "ma pean Poisoniga rääkima." See oli kindel plaan. Muud võimalust polnud. Sellist jooksmist ja varjamist mees vihkaski. Tyler pidi lihtsalt näitama, mis puust ta on. Kutt põimis oma käed ümber Zakki, aga hetkel tahtis ta Zakkiga olla. Ty toetas oma pea Zakki õlale. "Te elate õega siin kahekesi?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 3:01 pm

Zakkary muigas virilalt. "Ta on mõistlik tegelikult." Seega ei tohiks probleeme tekkida. Kuigi Zakk tahtis juures olla, kui Ty temaga räägib. Kuulnud küsimust, ta noogutas. "Jah, nüüd küll. Ma ei ole harjunud kellegagi koos elama, aga paistab, et nüüd jääb ta siia pikemaks ajaks." Isa endiselt ei teadnud, et Emilia seal oli.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 3:09 pm

Tyler noogutas mõtlikult. Nüüd tuli kokkusaamine kokku leppida lihtsalt. Ty suudles Zakki kaela. "Teeme midagi koos," palus kutt. Ükskõik midagi. "Vaatame filmi," sõnas kutt enne kui Zakk küsida jõudis, et mida nad teha võiks.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 3:15 pm

Zakkary pidigi küsima, et mida, aga Tyler vastas sellele ennem. Vägev. "Mis filmi sa vaadata tahad?" küsis kutt selle peale. Või noh, pigem peaks vist kõigepealt alla minema ja siis vaatama, mis filme tal on. Tho tal oli vist kõike. Nagu sõna otseses mõttes. Inglise keelsed olid tal kõik peaaegu, noh, kõik, mis head tundusid. Kenasti järjekorras ja nii edasi.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Tyler Vincent
20-aastane
Tyler Vincent


Postituste arv : 547
Join date : 29/05/2011

So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 EmptyReede Juun 03, 2011 3:30 pm

Tyler kehitas õlgu. Ta ka ei teadnud, mida vaadata. Siis lõi järsku välku ja Ty võpatas jälle mürina peale. Ta ei kartnud ei püssi pauku, ega plahvatusi ega midagi, aga müristamine oli see, mis teda igakord võpatama ajas. Ty kallistas Zakki tugevamalt. "Vaatame mingit õudukat," pakkus ta. "Või actionit," lisas kutt.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





So lost without you - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: So lost without you   So lost without you - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
So lost without you
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
New York Mafia :: It's New York City :: Other places-
Hüppa: