New York Mafia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

New York Mafia

Role Playing Game
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Tere tulemast New Yorki!
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» XAZEL , Cinia Whitney .
Memories. - Page 2 Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 7:18 am

» Näod!
Memories. - Page 2 Emptyby Cinia Whitney Xazel Nelj Aug 11, 2011 6:43 am

» Hommikusörk
Memories. - Page 2 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 29, 2011 9:15 am

» Trololol
Memories. - Page 2 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Püh Juun 26, 2011 12:53 pm

» Where are we coming from?
Memories. - Page 2 Emptyby Tyler Vincent Esm Juun 20, 2011 2:34 pm

» Friends or not?
Memories. - Page 2 Emptyby Carolina Louise Halliwell Esm Juun 20, 2011 9:01 am

» Memories.
Memories. - Page 2 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Nelj Juun 16, 2011 3:15 pm

» Chat.
Memories. - Page 2 Emptyby Zakk 'Shadow' Carter Kolm Juun 15, 2011 6:02 pm

» Nice sunset
Memories. - Page 2 Emptyby Carolina Louise Halliwell Kolm Juun 15, 2011 9:54 am

Mis toimub?
Navigation
 Esileht
 Liikmete nimekiri
 Profiil
 KKK
 Otsi
Affiliates
free forum

Kes on foorumil
Foorumis on hetkel 1 kasutaja :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 1 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(38) oli siin foorumil Nelj Juun 23, 2022 12:05 am

 

 Memories.

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
AutorTeade
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 12:54 pm

Kurat! Theresa oletus läks siiski täppi ja nüüd oli jamasti. Tal ei olnud ühtegi turvat ka kaasas ju! Ta oli kuidagi nendest eemale saanud, sest ei tahtnud neist kedagi kaasa, kui vanemate hauale läheb. Ja nüüd on siis tulemus käes. Ta istus ühel pingil ja ajas juttu ühe Poisoni alluvaga. Tore küll. "Mitte nagu otseselt," lausus ta aegamisi, "Tyler rääkis sinust." Huvitav, kas ta peaks nüüd jalga laskma? Samas kutt ei olnud siiani midagi üritanud.. Äkki oli ta ohutu? Nääh, keegi ei olnud kunagi ohutu.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 12:56 pm

Ahsoo. "Sa ei pea mind kartma... ma olen siin niimoodi üpriski tühine isik, seega..." Zakkary kehitas pisut õlgu. Asi on hoopis teine, kui ta arvutisse saab. "Mida ta rääkis?" Uudishimu tapab. Või siis mitte.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 12:59 pm

Hah! Tühine, tühine. Samas, las see olla. Praeguseks. Vähemalt oli ta mobiili kaasa võtnud ning kodune telefon, mida turvad jälgisid, oli kiirvalimise peal. Samas, mida see aitaks? Vähemalt tulevad laipa ära koristama. "Ee..," ta ei olnud kindel, kui palju ta välja rääkima peaks, "et tal sinuga mingi jama on. Muud väga midagi."
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 1:04 pm

Zakkary ohkas vaikselt ning vaatas enda ette ja raputas pisut pead. "Mingi jama," kordas ta kibeda lõbususega. Mingi jama on liiga leebelt öeldud. Zakkary tõmbas sõrmedega üle kitarrikeelte. "Ma pigem loodan, et ta püsib kodus ja ei ürita midagi..." Poison tapaks ta suurima hea meelega.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 1:21 pm

Eks see oli muidugi leebelt öeldud, kuid ta ei tahtnud väga palju siiski öelda. Õe-venna vahelised saladused äkki. "Ma loodan ka," lausus ta ning vaatas Zakki täie tõsidusega, "ning ma loodan, et talle ahvatlusi väga ei tekitata." Ilmselge vihje.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 1:31 pm

Ah et siis seda tüdruk teadis. Zakkary muigas vaevumärgatavalt. "Tahad ausat vastust? See kõik polnudki mul plaanis." Nüüd aga oli Zakk liiga sees, et eemale hoida. Või noh, nüüdseks oli ta aru saanud, et Tyler kavatseb temast eemale hoida, seega ta ei hakanud ka jamama.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 2:00 pm

"Aga juhtus ja nüüd on tagajärjed käes," ütles Tess ilmselge pahameelega, kuid leebus siis pisut. "Kui sul see võimalik on, siis lihtsalt tee kõik võimalik, et temaga midagi ei juhtuks." Neidisele tuli meelde, et Ty kahtlustas lausa, et Zakk on Poisoni poeg.. Neidis silmitses hetkeks poissi, üritades mingeidki sarnaseid jooni leida. Ega see, et ta mafioosot ennast väga ei mäletanud, ei aidanud just kuigi palju kaasa.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 2:04 pm

"Kui see minu teha oleks, siis ei juhtuks temaga midagi. Ma ei saa Poisoni eest rääkida, kuigi ma üritan teda veenda. Ausõna." Zakkary ohkas pisut. Ta vaatas hetkeks Tessile otsa ja suunas siis pilgu maha. Hea, et ta isaga sarnane polnud. Vaid silmad. Zakkary oli liiga emasse. Ning too oli mingi kuradima sarimõrvar.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 2:12 pm

"Olgu peale, ma usun sind," lausus Theresa ning viis samuti oma pilgu eemale, kuni talle meelde tuli, mida ta just ütles. "Tähendab, selles osas, et sa Poisonit veenda üritad ja nii edasi. Sa endiselt tekitad minus kahtlusi," parandas ta end kiirelt.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 2:26 pm

Zakkary naeris vaikselt. "Ma ausalt ei ole siin praegu ohtlik." Okei, tal oli relv kaasas, nagu enamustel kordadel, kui ta väljas käis, aga ta polnud kunagi inimest tapnud, ega kavatsenud ka selle tüdrukuga alustada. Pealegi ta oli Tyleri õde.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 2:32 pm

"Nojah, ega ma kisades nii või naa siit väga kaugele ei jookseks, sest kui sa juba mafiooso alluv oled, siis vaevalt, et sa relvata väga ringi käid," lausus Theresa. Ühesõnaga ei jäänud tal muud üle, kui kutiga siin edasi hängida. Mitte, et tal tegelikult selle vastu midagi olnud oleks. Zakk oli tõepoolest normaalne.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 2:39 pm

"Noo... ilma selleta ma tõesti pole, aga mul pole siiani olnud vaja seda kunagi kasutada, seega ma ei kavatse ka nüüd alustada. Pealegi ei taha ma Tyleriga vel rohkem tülli minna." Zakkary muigas. "Seega ära karda. Aga räägime millestki muust või midagi?"
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 2:54 pm

Polegi kunagi kasutanud? Mõrvab noaga või? Käsitsi? Labidaga? Ah, las ta olla. "Olgu peale, räägime millestki muust," nõustus Tess siis. Kuid millest? "Millega sa veel tegeled peale kitarri mängimise ja laulmise?" küsis ta esimese pähe tuleva küsimuse.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 2:56 pm

How about no murders? "Mm... streetrace'id... drift ka mingil määral. Netis siis igast jama... peakski kõik olema, hobidest." Zakakry kehitas ebamääraselt õlgu. "Ja millega sina tegeled?"
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 4:38 pm

"Uu, ohtlik värk," muigas Theresa nende streetrace'de ja driftide peale. Neti jama kohta.. nojah, mitte midagi väga. Ega ta täpselt ei saanudki aru, mida kutt selle all mõtles. "Põhiliselt käin koolis. Õpin juurat. Aga õnneks jõuan ka tantsimas käia."
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 4:44 pm

Ohtlik indeed. "Juurat? Okei, siis ma tean, kelle poole jamades pöörduda." Zakkary muigas lõbusalt. Eih, neil oli piisavalt advokaate, kes päris räpast tööd tegid, ning Theresa polnud ju allilmas tuntud, seega vaevalt ta eriti musta teha tahab.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 4:46 pm

"Ma lihtsalt pean mainima, et minust saab korralik advokaat. Ei mingit petuvärki ega midagi," lausus Tess kindlalt. Tema pere oli seotud nii palju kuritegevusega, et ta lihtsalt pidi ise midagi ausat tegema.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 4:55 pm

Zakkary naeratas. "Seda ma arvasingi, seega ma ei hakka sind selle jamaga siin segama," ütles ta rahustavalt. Muidugi mitte. Keegi pidi ju peres korralik ka olema. Neil oli see Emilia.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 5:00 pm

Ot: See laul hakkas mind kummitama, mis su allkirjas on -.-

"Tore oleks," muigas Tess ning samal hetkel helises tema telefon. Ta vaatas numbrit ning tuvastades ära enda kodunumbri, vajutas ta kõne kinni. Avastati vist, et teda polegi kodus. Hah! Tema küll sinna minna hetkel ei viitsi.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 5:05 pm

OT: Anna andeks. Very Happy Ma juba pikemat aega kuulan seda. Super lihtsalt. Very Happy

Zakkary naeratas pisut. "Sa kusagile minna viitsid või midagi?" küsis ta hetke pärast. Tess oli tõesti väga tore. Kui ta poleks Tylerit varem kohanud, siis tõenäoliselt oleks ta Theresast sees praegu. Nagu tõsiselt.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 5:11 pm

"Mm.. nagu näiteks?" küsis neidis. Päris igale poole Theresa ilma turvadeta minna väga ei tahtnud. Teda võidi päris lihtsalt ära tunda. Samas pidi ju Zakkil relv olemas olema, äkki polegi nii kaitsetu?
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 5:12 pm

Zakkary kehitas õlgu. "Ma ei tea, lähme lõbustusparki või kuhu iganes." Tal oli savi. Klubi aeg just praegu polnud, seega võis midagi muud lõbusat teha.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 5:15 pm

Theresa turtsatas lõbusalt. Loomaaeda? Noojah, miks ka mitte! "Davai," sõnas neidis muiates ning tõusis pingilt püsti, sirutades end kohe peale seda. Kangeks jäi juba.
Tagasi üles Go down
Zakk 'Shadow' Carter
Admin
Zakk 'Shadow' Carter


Postituste arv : 991
Join date : 21/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 5:16 pm

Zakkary pakkis kitarri kenasti kidrakotti, vaatas veel korra Chrisi haua poole ning hakkas siis väravate poole minema. "Sa oled jala või autoga?" Selles suhtes, et Zakk oli autoga.
Tagasi üles Go down
https://newyorkmafia.forum.co.ee
Theresa Vincent

Theresa Vincent


Postituste arv : 292
Join date : 30/05/2011

Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 EmptyReede Juun 03, 2011 5:23 pm

"Jala," vastas Theresa, samuti värava poole liikudes. Kuidas ta siia kohale saigi? Ronis aknast välja.. Jooksis esimese bussi peale ning läks sealt edasi lillepoodi ning siis vist kuidagi surnuaeda.. Tagasi oli ta otsustanud igatahes taksoga minna, sest bussid talle lihtsalt ei meeldinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Memories. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Memories.   Memories. - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Memories.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 11Mine lehele : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
New York Mafia :: It's New York City :: Oakwood Cemetery-
Hüppa: